• Informacje na temat:

  zakochani próbują

Artykuły na temat: zakochani próbują
 • Zakochani po uszy

  Tomek wybudza się ze śpiączki. Patrycja dowiaduje się, że może być w ciąży z Jackiem. Rozgoryczona każe Sylwii udowodnić, że będzie miała dziecko z Piotrem, co prowadzi do kolejnej kłótni między rodzeństwem. Tymczasem Wojtek i Asia odkrywają, że Adrian ukradł pieniądze z wesela Sylwii i Piotrka. Próbują nakłonić brata do oddania pieniędzy.

 • "One Last Time": Apokalipsa według Ariany Grande

  W sieci zadebiutował katastroficzny teledysk do piosenki "One Last Time", czyli najnowszego singla amerykańskiej wokalistki Ariany Grande

 • Zakochani po uszy

  Asia wyznaje Tomkowi, że chciałaby do niego wrócić. On dowiaduje się, że Adrian okradł Sylwię i Piotra. Sylwia świętuje z Zosią fakt, że została wspólniczką w klinice. Wstrząśnięci Kuba i Paweł próbują namówić Piotra do zmiany decyzji. Patrycji udaje się zdobyć dowód na to, że Sylwia nie jest w ciąży.

 • Małgorzata Szumowska nagrodzona w Brukseli

  Małgorzata Szumowska zdobyła nagrodę jury Brukselskiego Festiwalu Filmowego za obraz "Body/Ciało". Główną nagrodę, Złotego Irysa, przyznano niemieckiemu filmowi "Rough Road Ahead" w reż. Christiana Froscha.

 • Zakochani po uszy

  Synowie Patrycji mówią Marcinowi, że ich mama jest w nim zakochana. Sylwia rozpowiada wszystkim, że prawdopodobnie jest w ciąży z Piotrem. Paweł ma dosyć bycia szantażowanym i oznajmia Sylwii, że już nie będzie jej pomagał. Ewa nie jest zachwycona faktem, że Piotr chce wrócić do byłej narzeczonej. Razem z Patrycją próbują przekonać go, by tego nie robił.

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Zakochani po uszy

  Adrian i Wojtek bez zgody siostry ukrywają nielegalny towar w gabinecie weterynaryjnym. Tymczasem konflikt między Sylwią a Asią narasta coraz bardziej. Sylwia wraz z Paulą próbują zaszkodzić weterynarzom dodając negatywne komentarze na temat ich gabinetu w Internecie. Piotr kolejny raz daje się omamić swojej dziewczynie i nie wierzy nikomu, że to przez nią Asia 10 lat temu została wyrzucona...

 • Pochłonięta pracą Magdalena Różczka

  Wygląda na to, że śliczna pani doktor z "Lekarzy" ma poważne sercowe problemy! Bo choć w pracy odnosi teraz sukces za sukcesem, to najwidoczniej odbywa się to kosztem jej życia prywatnego...

 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński znów są sobie bliscy!

  W ciągu ponad dwudziestu lat związku przechodzili wzloty i upadki. Piosenkarka i dziennikarz zakochani w portugalskiej muzyce fado być może właśnie w Portugalii będą mogli uratować swoje uczucie.

 • Najgorsze filmy roku

  "Tylko" cztery polskie, jeden czeski i aż sześć produkcji z Hollywood - a wśród nich filmy akcji, science-fiction i horrory. Oto najgorsze filmy roku!