• Informacje na temat:

  zakończenie ostatniej

Artykuły na temat: zakończenie ostatniej
 • "Klan": Żegnaj, Agnieszko... Ostatnia droga Agnieszki Kotulanki

  Rodzina, przyjaciele, znajomi i tłumy fanów towarzyszyły Agnieszce Kotulance w jej ostatniej drodze. Urna z prochami zmarłej 20 lutego aktorki spoczęła w rodzinnym grobie na cmentarzu w Legionowie.

 • "The Endless River" będzie ostatnią płytą Pink Floyd

  David Gilmour i Nick Mason potwierdzili, że album "The Endless River" definitywnie zamknie dyskografię słynnej grupy Pink Floyd.

 • "Przyjaciele": Mija 15 lat od zakończenia serialu

  Dokładnie 15 lat temu pożegnaliśmy się z Monicą, Rachel, Rossem, Joeyem i Phoebe. Co słychać u grających ich gwiazd? Jak zmienili się przez lata?

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Co słychać u gwiazd "Plotkary" 7 lat od zakończenia serialu?

  W sieci huczy od nowych informacji na temat "Plotkary". Ulubiony serial nastolatek powraca na ekrany! Okazuje się, że poznamy zupełnie nową grupkę nastolatków z Upper East Side i ich historie, które z pewnością nie umkną uważnej Plotkarze. Tymczasem dowiedzmy się, co u najbardziej lubianych gwiazd "Gossip Girl”?

 • Budka Suflera: Przedsprzedaż CD i DVD z Przystanku Woodstock

  27 listopada odbędzie się premiera dwóch płyt CD i DVD z pożegnalnego koncertu Budki Suflera, zarejestrowanego podczas odbywającego się w tym roku 20. Przystanku Woodstock. Był to jeden z ostatnich występów artystów, którzy zapowiedzieli zakończenie kariery pod koniec grudnia 2014 roku.

 • Jacek Borkowski wypełnia ostatnią wolę zmarłej żony

  ...w oczy. Jestem przerażony tym, że teraz wszyscy siedzą na Facebooku albo wyjmują przy stole smartfony. Mam nadzieję, że to przeminie i wrócą normalne relacje - opowiada aktor. Na ostatniej zabawie zadbał(...) dzisiaj zakończenie I klasy gimnazjum. Kiełbaski zjedzone, tort takoż, zabawa trwa, nie wiem do której, ale proszę o trzymanie za mnie kciuków". *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Bogusław Linda zastanawia się nad zakończeniem kariery aktorskiej?

  Bogusław Linda (64 l.) zastanawia się nad zakończeniem kariery aktorskiej? Tak można byłoby wywnioskować z jego słów. Aktor zmęczył się pracą na planie ostatniego filmu. Czyżby właśnie pożegnał się z widzami?

 • "Furia": Furia końca wojny

  Wojna rządzi się prawami fizyki. Jest jak wystrzelona kula, która na początku osiąga ogromne prędkości, by na końcu - pozbawiona energii - opaść bezwładnie na ziemię. Tak przynajmniej myślałem, będąc nastolatkiem, co miało swoje wymierne skutki. Mimo fascynacji II wojną światową, niezbyt chętnie sięgałem po książki poświęcone ostatnim miesiącom tego konfliktu. Bo przecież wtedy "już nic się nie działo".

Zdjęcia na temat: zakończenie ostatniej
Wideo na temat: zakończenie ostatniej
 • "House of Cards": Netflix informuje o zakończeniu produkcji

  Netflix postanowił zakończyć produkcję „House of Cards”. Nadchodzący szósty sezon serialu będzie ostatnim. Oświadczenie pojawiło się około doby po oskarżeniu Kevina Spaceya o molestowanie. Wyrażono w nim również zaniepokojenie doniesieniami na temat aktora. Władze Netflixa przekonują, że decyzja została podjęta już miesiąc wcześniej.

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Słynne zakończenie "Sześciu stóp..."

  Ostatni odcinek serialu "Sześć stóp pod ziemią" - Claire opuszcza dom.

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

Dyskusje na temat: zakończenie ostatniej
 • Re: O czym właściwie był "Lost"?

  wyspa? Zaledwie po obejrzeniu kilku odcinków ostatniej serii otrzymałam odpowiedź na to pyt. Wyspa jest piekłem. Teraz pewnie zastanawiacie się dlaczego po katastrofie samolotu część ludzi umarła a część(...) nadinterpretacją ale wydaje mi się, że to dość logiczne. A co do zakończenia... Jest otwarte. A otwarte zakończenia należą do najlepszych. Takie zakończenie daje możliwość interpretacji wydarzeń w zakresie

 • Re: "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  zaczynał się jako bardzo ciekawy i wreszcie polski serial. Potem poszło jak zwykle - wszyscy ze wszystkimi, zdrady, obowiązkowy seks nastolatki, świetnie grający w pierwszych odcinkach aktorzy - a potem to już z górki, szczególnie coraz gorsza rola Ostaszewskiej - bardzo fajna choć przerysowana lekko z początku, potem stała się karykaturą. Ostatniej serii już nie dało się oglądać, co stwierdzam