• Informacje na temat:

  zakończenie wakacji

Artykuły na temat: zakończenie wakacji
 • Kamil Stoch i jego plany po zakończeniu sezonu. Powrót do domu, wakacje i nie tylko!

  Właśnie kończy się sezon narciarski, który był dla niego niezwykle stresujący. Kamil Stoch (30 l.) marzy tylko o tym, aby już odpocząć w rodzinnym gronie. I zrealizować kolejny ważny życiowy plan.

 • Kontrowersyjne reality show w czeskiej telewizji

  Po pierwszym przebudzeniu w nowym domu przychodzi szokująca informacja. Jak współczesna, czeska rodzina odnajdzie się w okresie drugiej wojny światowej? Czeska Telewizja przygotowała reality show o czasach nazistowskiej okupacji, "Wakacje w Protektoracie".

 • Marta Kaczyńska wróciła z wakacji. Jest zachwycona!

  ...- Uwielbiała spacerować po Wiedniu. Zatrzymywała się przy Pałacu Schönbrunn i podziwiała z zachwytem. Nie omijała też ratusza i katedry św. Szczepana. Za każdym razem odwiedzała także muzeum Albertina, a na zakończenie takiej wędrówki siadała w swojej ulubionej malutkiej kawiarence i popijała białą kawę bez cukru - zdradza "Dobremu Tygodniowi" osoba z otoczenia prezydentowej. Była...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Dominika Tajner leczy smutki na wakacjach! Poleciała bez Michała!

  Dominika Tajner (41 l.) nie miała łatwego czasu. Rozwód z Michałem Wiśniewskim (46 l.) i choroba syna Maksymiliana dała jej solidnie w kość. Dlatego teraz postanowiła oderwać się nieco od problemów i wyjechała na wakacje.

 • Fish zamierza pożegnać się ze sceną

  W 2017 roku karierę muzyczną zamierza zakończyć Derek William Dick, lepiej znany jako Fish. Były wokalista Marillion chce wydać swój ostatni album i wówczas pożegnać się ze sceną.

 • Katarzyna Glinka na wakacjach. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcia w bikini!

  Katarzyna Glinka (42 l.) wspólnie z narzeczonym wybrała się na krótkie wakacje. Zdjęcia z wypoczynku szybko pojawiły się w sieci i od razu zostały dostrzeżone przez internautów.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Agnieszka Woźniak-Starak leci po świętach na miesięczne wakacje!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) nie ma powodów do radości. Święta wielkanocne będzie musiała spędzić w pracy, na szczęście ukochany mąż zrobi wszystko, by wynagrodzić jej te trudne chwile.

 • Marta Chodorowska: Z dzieckiem w pracy i w podróży

  W lipcu Marta Chodorowska została mamą. Niedługo potem wróciła na plan "Rancza", gdzie towarzyszył jej synek. Aktorka, jako zapalona podróżniczka, zamierza pokazać swojemu dziecku, jak piękny jest świat.

Zdjęcia na temat: zakończenie wakacji
Wideo na temat: zakończenie wakacji
 • „Pierwsza miłość” po wakacjach: Ślub, śmierć i wielki powrót!

  Wrześniowe odcinki dostarczą widzom sporo emocji. Kinga i Artur znów staną przed ołtarzem. Pierwszy ślub niestety się nie odbył, ale Żukowska i Kulczycki nie poddadzą się i zorganizują kolejny. Tym razem też dojdzie do skandalu? Melka i Krystian rzucą się sobie w objęcia i spędzą razem gorącą noc! Czy w końcu będą szczęśliwi? W Wadlewie znów dojdzie do skandalu. Wieś jeszcze nie otrząsnęła się z szoku po zakończeniu związku Bartka i Emilki. Tymczasem Miedzianowski będzie chciał... wrócić na...

 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Paulina Chruściel: rola w „Singielce” należy do moich ukochanych w karierze

  Aktorka jest zachwycona pracą przy serialu „Singielka”. Uwielbia swoją rolę, za którą otrzymała nominację do Telekamery 2016, chwali też atmosferę panującą na planie. Nie ukrywa, że bywa zmęczona, dlatego po zakończeniu zdjęć zamierza zrobić sobie co najmniej miesięczne wakacje. Paulina Chruściel zrezygnowała też z udziału w kampanii reklamowej jednego z banków.

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.