• Informacje na temat:

  zakościelny i jego dziewczyna

Artykuły na temat: zakościelny i jego dziewczyna
 • Maciek Zakościelny ma nową dziewczynę! Trzyma go krótko!

  Nowa dziewczyna Maćka Zakościelnego jest ponoć o niego bardzo zazdrosna!

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • 10 scen z życia: Maciej Zakościelny

  ...słyszałem w domu, że "trzeba coś sobą reprezentować" - wyznał po latach aktor i zapewnił, że ideałem rodziny jest jego własna. Początkowo, jak przyznaje, bliżej mu było do muzyka. - Podobno sam(...) powód rezygnacji z modelingu. Byle po nazwisku Po skończeniu Akademii Teatralnej Maciej dostał niewielką rolę Marka w "Plebanii". Wkrótce Maćka "Zakoniecznego" (początkowo prasa plotkarska myliła jego...

 • Nowa dziewczyna Zakościelnego?

  Po rozstaniu z Izą Miko Maciej Zakościelny unikał towarzystwa pań. Jednak niedawno na jednym z bankietów pojawił się w towarzystwie ładnej brunetki.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny lada moment zostanie tatą!

  Maciej Zakościelny, czyli Adam Wojnar ze „Strażaków”, powiedział dwa lata temu, że wydaje mu się, iż będzie fantastycznym ojcem, bo ma świetny kontakt z dziećmi. Już wkrótce będzie miał okazję przekonać się, jak naprawdę smakuje ojcostwo...

 • Maciej Zakościelny: Przyjaźń czy kochanie?

  Pierwszy amant polskiego kina, Maciej Zakościelny (26 l., "Tylko mnie kochaj" ), coraz częściej widywany jest w towarzystwie pięknej i tajemniczej szatynki - ekscytuje się "Super Express". Dziennik zastanawia się czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • Maciej Zakościelny ma nową dziewczynę!

  Maciej Zakościelny (34 l.) został przyłapany na czułościach z nową partnerką. Ponoć jest od niego sporo młodsza!

 • Gwiazdy opowiadają o nowej komedii

  Miłośnicy komedii romantycznych mają powody do radości. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej polskiej komedii "Dlaczego nie!". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego ("Kryminalni", "Tylko mnie kochaj" ) i Annę Cieślak ("Egzamin z życia", "Masz na imię Justine" ). Obok nich na ekranie pojawią się również Małgorzata Kożuchowska (Renata), Agnieszka Warchulska (Ewa), Anna Przybylska (Pani Ania), Joanna Jabłczyńska (Monika), Tomasz Kot (Dawid) i Przemysław Cypryański (Marek).

 • Maciej Zakościelny i jego ukochana w pełni korzystają z rodzicielstwa

  Maciej Zakościelny (36 l.) nie posiada się ze szczęścia. Niedawno został ojcem i wreszcie będzie mógł sprawdzić się w tak długo oczekiwanej roli. Kilka dni temu odebrał ukochaną i dziecko ze szpitala.

 • Co dalej w "Czasie honoru"?

  W nowej serii "Czasu honoru" zobaczymy jeszcze więcej dramatycznych scen, zaskakujących zwrotów akcji oraz... wątków miłosnych