• Informacje na temat:

  zakościelny ma dziewczynę

Artykuły na temat: zakościelny ma dziewczynę
 • Maciej Zakościelny ma nową dziewczynę!

  Maciej Zakościelny (34 l.) został przyłapany na czułościach z nową partnerką. Ponoć jest od niego sporo młodsza!

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Maciek Zakościelny ma nową dziewczynę! Trzyma go krótko!

  ...zdjęciowej dla jednego z magazynów, aby nie kusić losu. Zakościelny musi być w niej bardzo zakochany, skoro na to przystał rezygnując z 40 tysięcy honorarium. "Maciek uznał, że nie chce w ten sposób...

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

 • Maciej Zakościelny i jego ukochana w pełni korzystają z rodzicielstwa

  Maciej Zakościelny (36 l.) nie posiada się ze szczęścia. Niedawno został ojcem i wreszcie będzie mógł sprawdzić się w tak długo oczekiwanej roli. Kilka dni temu odebrał ukochaną i dziecko ze szpitala.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Zakościelny już ma nową dziewczynę!

  Maciej Zakościelny (33 l.) to jeden z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Nic więc dziwnego, że nie ma większych problemów ze znajdowaniem kolejnych partnerek. Mężczyzna nie miał do tej pory(...) się rozstać. Teraz u boku Maćka pojawiła się nowa atrakcyjna blondynka. Caity Lotz (26 l.) z pochodzenia jest Amerykanką i tak jak jej chłopak zajmuje się aktorstwem. Plotki o tym, że Zakościelny od...

 • Zakościelny był modelem

  Maciej Zakościelny, odkąd gra jedną z głównych ról w serial u "Kryminalni", pozuje na macho i nie lubi, gdy mu ktoś wypomina fakt, że w czasie studiów był modelem.

 • "Strażacy": Maciej Zakościelny marzy, by... zwariować z miłości!

  Maciej Zakościelny, którego wiosną oglądać będziemy w nowym serialu TVP1 "Strażacy", nie przestaje wierzyć, że w końcu spotka dziewczynę, na punkcie której - jak sam mówi - totalnie zwariuje. - Wierzę, że mężczyzna dopełnia się poprzez związek z kobietą - twierdzi.

 • Maciej Zakościelny: Babskie książki

  Bohater komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" Maciej Zakościelny (25 l.) przyznał się, że podczas przygotowań do filmu w reżyserii Ryszarda Zatorskiego podczytywał książki swojej dziewczyny. Aktor robił to, by "dowiedzieć się jak najwięcej o naturze" kobiet.

Zdjęcia na temat: zakościelny ma dziewczynę
Wideo na temat: zakościelny ma dziewczynę
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.