• Informacje na temat:

  zakrapiana impreza

Artykuły na temat: zakrapiana impreza
 • "Na Wspólnej": Ostro zakrapiana impreza Smolnego...

  Ostro zakrapiana impreza Smolnego... Smolny spotyka się z Najmrodzkim - przedstawicielem rady miasta Krakowa. Miejscy radni zainteresowani są projektem wypożyczalni aut elektrycznych. Najmrodzki jest pod wrażeniem profesjonalizmu Krzysztofa. Wyciąga whisky i proponuje toast za udaną współpracę. Skutki tego spotkania są dla Smolnego są szokujące! Tosia spotyka Kornacką! Tosia zostaje...

 • "Mów mi Vincent" : Zły wujek z sąsiedztwa

  Nowi sąsiedzi w okolicy to najczęściej oznaka nadciągających kłopotów. Dla Vincenta (Bill Murray) - pana w średnim wieku, który mieszka razem z kotem w szeregowym domku na typowych amerykańskich przedmieściach, każda zmiana oznacza tragedię.

 • Po zakończeniu drugiej edycji show MTV jego uczestnicy wrócili do swoich domów i normalnego życia. Niektórym udaje się jednak dorobić nieco na swojej popularności jeżdżąc po imprezach, gdzie bawią się i piją z gośćmi lokalu... Jedną z takich osób jest Paweł, który dał się poznać jako niezły imprezowicz. Niestety, tego typu "praca" wiążę się z koniecznością jeżdżenia po całej Polsce. Ostatnio...

 • Impreza według Motorhead

  Suto zakrapiana impreza w hotelu "Holiday Inn", w Denver, w stanie Kolorado, zakończyła się dla muzyków grupy Motorhead w dość przykry sposób. Mickey Dee, perkusista zespołu, został aresztowany za zakłócanie porządku.

 • "Komisarz Alex": Tajemnicza śmierć bogatego nastolatka

  Mocno zakrapiana alkoholem impreza, którą bogaty 18-latek wyprawi w swym mieszkaniu dla znajomych, zakończy się wielką tragedią. Chłopak zostanie znaleziony martwy, a jego kumple nie będą w stanie przypomnieć sobie, co wydarzyło się w nocy. Tymczasem dwoje znajomych nieżyjącego nastolatka postanowi uciec z kraju...

 • Lohan: Z odwyku na imprezę

  W zaledwie jeden dzień od nagrania spotu promującego trzeźwość na potrzeby gali rozdania nagród MTV VMA z aktorką komediową Chelsea Handler, kontrowersyjna gwiazda - Lindsay Lohan - pojawiła się na zakrapianej alkoholem imprezie w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku.

 • ​"Na dobre i na złe": Alkoholowa biba na OIOM-ie?

  Kostek (Damian Kret) - sympatyczny imprezowicz pogrążony w śpiączce po przedawkowaniu alkoholu - w końcu odzyska przytomność. Kumple od kieliszka, którzy go odwiedzą, postanowią urządzić na OIOM-ie suto zakrapianą imprezę na jego cześć...

 • Nicole Scherzinger: Na kacu najlepiej?

  Miłująca suto zakrapiane imprezy Nicole Scherzinger oświadczyła, że bardzo lubi występować na scenie po całonocnej balandze.

 • Z odwyku na imprezę

  W zaledwie jeden dzień od nagrania spotu promującego trzeźwość na potrzeby gali rozdania nagród MTV VMA z aktorką komediową Chelsea Handler, Lindsay Lohan pojawiła się na zakrapianej alkoholem imprezie w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku.

 • Colin Farrell skończył z imprezowaniem

  Do niedawna bardziej niż z ról filmowych, znany był z licznych skandali. Ostatnio jednak Colin Farrell rzadziej gości na pierwszych stronach tabloidów. Irlandzki aktor postanowił ograniczyć liczbę imprez. Od suto zakrapianych balang woli teraz... maratony filmowe.

Zdjęcia na temat: zakrapiana impreza