• Informacje na temat:

  zakup książek

Artykuły na temat: zakup książek
 • Christina Ricci uzależniona (od zakupów)

  Uzależnienie Christiny Ricci (27 l.), czyli Wednesday z "Rodziny Addamsów" jest tak poważne, że jej własny menadżer zakazał jej ciągłych wypadów do miasta na zakupy. Wydawanie pieniędzy przez aktorkę graniczy z obsesją.

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupują trzeci dom!

  Joanna Koroniewska (36 l.) i Maciej Dowbor (36 l.) dzięki świetnym kontraktom reklamowym mogą pozwolić sobie na kolejny luksusowy zakup.

 • Pół miliona książek Madonny

  Wygląda na to, że Madonna odniesie dużo większy sukces jako pisarka, niż jako aktorka. Już pół miliona czytelników skusiło się na zakup jej wydanej 15 września książki "Angielskie różyczki". Wkrótce ukaże się kolejna część pięcioodcikowej serii powieści dla dzieci, autorstwa słynnej wokalistki.

 • Powstanie nowy serial na podstawie prozy George'a R.R. Martina

  Jeżeli zbliżający się koniec "Gry o tron" spędza wam sen z oczu, to mamy dla was dobrą wiadomość - powstanie kolejny serial na podstawie książek tego popularnego pisarza fantasy.

 • Michael Jackson: "Bez wątpienia był ekscentrykiem"

  Byli ochroniarze piosenkarza Michaela Jacksona wspominają pracę z Królem Popu.

 • Wspiera akcję charytatywną "Powrót do szkoły"

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", nie musi się martwić o to, że zabraknie mu pieniędzy na zakup książek i przyborów szkolnych. Wie jednak, że jest mnóstwo uczniów, który rodziców po prostu nie stać na pokrycie ogromnych kosztów edukacji dzieci. Dlatego Maciek postanowił wesprzeć akcję charytatywną "Powrót do szkoły" zorganizowaną przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.

 • "$eks - kup teraz": Kulisy polskiej seks-branży w TLC

  Seria dokumentalna "$eks - kup teraz" to nowe spojrzenie na kulisy polskiej seks-branży i najstarszego zawodu na świecie. Kamery programu towarzyszą byłej tancerce erotycznej, Marcie Szulawiak-Turskiej podczas intymnych spotkań z osobami, które świat nocnych rozrywek znają od środka.

 • Kwaśniewska jest w ciąży?!

  Po aferze z obroną ojca na antenie TVN-u i natychmiastowej utracie pracy w tejże stacji Ola Kwaśniewska (27 l.) nagle zniknęła z mediów. Niedawno fotoreporterzy przyłapali ją na zakupach w... sklepie dziecięcym.

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

Dyskusje na temat: zakup książek
 • Re: To już pewne! Nasi ulubieńcy wracają...

  Oby....Powinno się zakazać takich bzdurnych produkcji, a pieniądze przekazać bibliotekom na zakup książek. Oczywiście mam na myśli wartościowe książki, a nie książki rodzaju Harluquin.