• Informacje na temat:

  zalewski krzysztof zalef

Artykuły na temat: zalewski krzysztof zalef
 • Krzysztof Zalewski: Album w lutym

  16 lutego - tę datę powinni zapamiętać wszyscy fani Krzysztofa Zalewskiego. Właśnie tego dnia zwycięzca drugiej edycji "Idola" wydaje debiutancką płytę, zatytułowaną "Pistolet". Teledysk do pierwszego singla, "What I Am", już od paru tygodni można oglądać na antenie muzycznych telewizji.

 • Krzysztof Zalewski po "Idolu": Nie byłem gotowy

  "Po programie moja twarz była wszędzie, jednak ja nie byłem gotowy do wykonywania tego zawodu" - mówi zwycięzca "Idola" Krzysztof Zalewski, który płytą "Zelig" przypomina się po dziewięciu latach.

 • Zalef, Vienio i Pele w Polsacie

  Krzysztof Zalewski i zespół Renton w "Popliście", a znany hiphopowy Vienio i Pele w programie "Kuba Wojewódzki" - takie są muzyczne plany Polsatu na niedzielę, 1 lutego. Pierwsza z tych audycji rozpocznie się, tradycyjnie, o godz. 9.30, zaś druga o godz. 22.30.

 • Japoto: nowa grupa "Idola"

  Nieco już zapomniany Krzysztof "Zalef" Zalewski, laureat drugiej edycji "Idola", powraca z nową grupą Japoto. U nas możecie posłuchać promocyjnego singla "When".

 • Idol: Albumy finalistów

  Krzysztof Zalewski, zwycięzca drugiej edycji programu "Idol", do telewizyjnego show zgłosił się po to, by wypromować swój zespół, Loch Ness. Co ciekawe, Krzysiek jest gitarzystą, a nie - jak mogłoby się wydawać - wokalistą tej lubelskiej grupy. Nie zmienia to jednak faktu, że cel został osiągnięty, a Loch Ness najprawdopodobniej w okolicach czerwca wejdą do studia.

 • "Jeszcze dużo muszę się nauczyć"

  Pochodzący z Lublina Krzysztof Zalewski sławę zdobył dzięki zwycięstwu w drugiej edycji "Idola". Młody wokalista pobił serca telewidzów i jurorów programu, mimo że konsekwentnie podkreślał swe uwielbienie dla ciężkiego grania w stylu Iron Maiden czy Deep Purple. Na początku marca 2004 roku do sklepów trafiła jego pierwsza płyta "Pistolet" firmowana ksywką Zalef, którą Zalewski posługiwał się już

 • Zalef u Kuby

  W niedzielę, 25 kwietnia, w programie Kuby Wojewódzkiego będzie można zobaczyć między innymi rozmowę z Krzysztofem Zalewskim, laureatem poprzedniej edycji "Idola". Na scenie zaprezentuje się natomiast Jacek Lachowicz, niegdyś lider kultowej grupy Ścianka.

 • Już po ogłoszeniu listy 10 finalistów Piosenki Dla Europy 2008, czyli polskich preeliminacji do tegorocznej Eurowizji okazało się, że jeden z zakwalifikowanych uczestników złamał regulamin - pisze serwis OGAE Polska.

 • Moonlight: Szybka zmiana

  Niezbyt długo zagrzał miejsce w szczecińskiej grupie Moonlight perkusista Biały (Krzysiek Mądrala). Po kilkumiesięcznej współpracy jego miejsce zajął Bolek Wilczak, znany z gry z grupami Contra i Zalef, dowodzoną przez laureata drugiego "Idola" Krzysztofa Zalewskiego.

 • Ania i Norah wiodą prym

  "Samotność po zmierzchu" Ani Dąbrowskiej i "Feels Like Home" Norah Jones to nadal dwie najpopularniejsze płyty w Polsce. Tuż za nimi na liście OLiS plasuje się platynowy już album "Nieprzyzwoite piosenki" Anity Lipnickiej i Johna Portera. Coraz bliżej czołówki jest "Pistolet" grupy Zalef, kierowanej przez Krzysztofa Zalewskiego, zwycięzcę drugiej edycji "Idola".

Wideo na temat: zalewski krzysztof zalef
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...