• Informacje na temat:

  zamachowski a monika

Artykuły na temat: zamachowski a monika
 • Monika Zamachowska skomentowała swoją wpadkę!

  Monika Zamachowska (47 l.) wypowiedziała się na temat swoich zdjęć, które pojawiły się w sieci.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Teściowa zaskoczyła Monikę Zamachowską. O ich relacjach do tej pory niewiele się mówiło!

  Monika Zamachowska (47 l.) swoje zapłaciła za związek ze Zbigniewem Zamachowskim (58 l.). O jej relacjach z dziećmi i byłą żoną aktora nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego. Okazuje się jednak, że mama Zbyszka w pełni ją zaakceptowała i polubiła. "Monika to synowa na medal" - donosi "Życie na Gorąco".

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Monika Zamachowska pęka z dumy!

  Monika Zamachowska wciąż przeżywa, że jej 16-letni synek zaczął aktorską karierę...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Monika Zamachowska szczera do przesady?

  Monika Zamachowska (45 l.) znów wywołała burzę! Zdradziła bolesne sekrety z przeszłości. Tym razem z życia swego męża. Do tego opublikowała w sieci zdjęcia grobów…

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Monika Zamachowska była gotowa na najgorsze! Odetchnęła z ulgą!

  Monika Zamachowska (46 l.) dawno nie była tak szczęśliwa i dumna...

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zdjęcia na temat: zamachowski a monika
 • Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski
 • Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski
 • Monika Richardson i Zbyszek Zamachowski
Wideo na temat: zamachowski a monika
 • Monika Zamachowska komentuje zwolnienie z "Pytania na śniadanie"

  Monika Zamachowska podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała o atmosferze panującej na planie "Pytania na śniadanie", a także odniosła się do plotek dotyczących jej zwolnienia z porannej śniadaniówki w TVP.

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Monika Zamachowska apeluje do prezydenta! Chodzi o Zbyszka!

  Monika Zamachowska ujawniła w rozmowie z Wideoportalem, że wspiera swojego męża Zbigniewa Zamachowskiego w staraniach o tytuł profesorski. "Jest profesorem, w sensie wykładowcą, w Akademii(...) filmowych" - rozmarzyła się Monika. (Wideoportal/x-news)

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: zamachowski a monika