• Informacje na temat:

  zamachowski pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: zamachowski pytanie na śniadanie
 • Joanna Racewicz i Monika Zamachowska: Przyjaźń rywalek

  Choć wiele je dzieli, prezenterki „Pytania na śniadanie” polubiły się. Są dla siebie wsparciem.

 • Zbigniew Zamachowski o "Pytaniu na śniadanie"

  Zbigniew Zamachowski nie żałuje swojej przygody z telewizją śniadaniową, choć od początku zdawał sobie sprawę z tego, że nie potrwa ona długo. Znany aktor przez pół roku prowadził wspólnie ze swoją partnerką Moniką Richardson program "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

 • Monika Zamachowska była gotowa na najgorsze! Odetchnęła z ulgą!

  .... Dumna mama wierzy, że początek przygody z filmem może mieć dla jej syna terapeutyczne znaczenie. Od wielu bowiem lat zamartwia się o jego zdrowie… Tomek, syn prezenterki "Pytanie na śniadanie(...), znakomity aktor Zbigniew Zamachowski (57). Tomek w każdej chwili może liczyć na fachową pomoc ojczyma, który doskonale rozumie problem nastolatka, bo sam ma czworo dzieci. A może aktorstwo stanie się...

 • Tomasz Wolny nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie"

  Tomasz Wolny dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie", porannego magazynu TVP2. Program poprowadzi w duecie z Moniką Richardson. W nowej roli zadebiutuje w piątek, 18 października.

 • Sąd obniży Zbigniewowi Zamachowskiemu alimenty? Ujawniono kwotę

  Zbigniew Zamachowski (57 l.) i Monika Zamachowska (46 l.) już wkrótce mogą mieć powody do świętowania. Według najnowszych doniesień aktor dogadał się z byłą żoną Aleksandrą Justą w sprawie obniżenia alimentów.

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

 • Monika Zamachowska pochwaliła się umiejętnością stania na głowie!

  Odkąd dziennikarka  została zwolniona z TVP, gdzie przez długi czas współprowadziła "Pytanie na śniadanie", ma więcej wolnego czasu. Może go poświęcić nie tylko rodzinie i przyjaciołom, ale także rozmaitym rozrywkom, także sportowym. Ostatnio wybrała się na jogę, z której opublikowała później zdjęcie na Instagramie. Po fotce można wnioskować, że Monika Zamachowska jest nieźle...

 • Nie żałuje pracy w telewizji

  Zbigniew Zamachowski wystąpił kilka dni temu w spektaklu Teatru Telewizji granym "na żywo". Od kilku tygodni współprowadzi też piątkowe wydanie programu "Pytanie na śniadanie". "To jest coś, o czym nigdy nie myślałem, ale nie żałuję" - mówi o swojej nowej roli.

 • Małgorzata Tomaszewska w ogniu krytyki. Chodzi o wypowiedź w "Pytaniu na śniadanie"

  Małgorzata Tomaszewska (30 l.) w jednym z wydań "Pytania na śniadanie" dyskutowała o sławnych osobach. Wyraziła pogląd na temat przyczyn powstawania nowotworu. Jej opinia nie wszystkim się spodobała.

 • "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.

Wideo na temat: zamachowski pytanie na śniadanie