• Informacje na temat:

  zamachowski rozstał się

Artykuły na temat: zamachowski rozstał się
 • Monika i Zbyszek Zamachowscy musieli się rozstać! Nie byli tym zachwyceni!

  Monika Zamachowska (45 l.) i Zbyszek Zamachowski (55 l.) wciąż zachowują się jak świeżo zakochani. Nie widzą poza sobą świata, a każde rozstanie, nawet na krótką chwilę sprawia im duży ból!

 • Strachy Na Lachy bez Grabaża!

  Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu lidera Pidżamy Porno. Na szczęście dla fanów nie oznacza to, że Grabaż rozstał się z grupą Strachy Na Lachy. Po prostu muzyk podjął decyzję o skróceniu nazwy, rezygnując ze swojego pseudonimu. Nazwą Strachy Na Lachy sygnowana jest druga płyta "Piła Tango", która ukazała się w poniedziałek, 7 listopada. W naszym konkursie możecie wygrać

 • To dla Moniki Zamachowskiej musiało być bolesne rozstanie!

  Dziennikarka i aktor kilka lat temu szaleńczo się w sobie zakochali i postanowili przez dalszą część życia iść już wspólnie. W tym celu Zamachowski musiał się oczywiście rozwieść z matką czworga jego dzieci, Olą Justą.  W sądzie aktorka wywalczyła 18 tysięcy alimentów i dostała także ich podwarszawską willę.  Od tamtej pory Monika i Zbyszek muszą nieźle zaciskać pasa, by sprostać finansowym...

 • Monika Zamachowska kibicuje związkowi byłego męża

  Monika Zamachowska (46 l.) wielokrotnie powtarzała, że rozstała się w przyjaźni z ojcem swoich dzieci. Na jego ślub jednak się nie wybrała, ale za to wysłała córkę i syna.

 • Monika Zamachowska tego się nie spodziewała! Były mąż ją zaskoczył!

  Monika Zamachowska (47 l.) przed Zbigniewem Zamachowskim (57 l.) miała dwóch mężów - Will'a Richardsona i Jamie'go Malcolma. To właśnie jej pierwszy mąż nieźle zaskoczył dziennikarkę i wydaje się, że może nieco namieszać w jej życiu...

 • Monika Zamachowska musi pożegnać się z synem. Sam tak zdecydował!

  To koniec! 17-letni Tomasz Malcolm wyfruwa z rodzinnego gniazda! Co na to wszystko jego matka, Monika Zamachowska (46 l.)? Okazuje się, że wcale nie załamuje rąk. Wręcz przeciwnie, kibicuje synowi i cieszy się, że ten się usamodzielni.

 • Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

  Były mąż Moniki Zamachowskiej (46 l.) rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Na uroczystości nie zabrakło syna z przyjacielem.

 • Monika Zamachowska przeżywa wyjazd syna! Tak go czule żegnała!

  Monika Zamachowska (46 l.) jest bardzo mocno związana ze swoimi dziećmi, a teraz musiała pożegnać jedno z nich i pogodzić się z jego decyzją o opuszczeniu Polski. Nie było jej łatwo!

 • Kolejni koledzy odwracają się od Zamachowskiego

  Zbyszek Zamachowski za miłość do Moniki płaci wysoką cenę. Odwracają się od niego koledzy. Grozi mu też medialna banicja...

 • Monika Zamachowska chce wynająć swój dom! Znajdą się jacyś chętni?

  Monika Zamachowska (44 l.) szuka sposobów, by podreperować domowy budżet. Do tej pory sporym zastrzykiem gotówki były pieniądze z najmu jej willi na warszawskim Wilanowie. Jednak dotychczasowi lokatorzy wyprowadzili się i dziennikarka rozgląda się za nowymi.

Wideo na temat: zamachowski rozstał się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...