• Informacje na temat:

  zamachowski wprowadził się

Artykuły na temat: zamachowski wprowadził się
 • Fiskus ściga Zbyszka Zamachowskiego!

  Zbyszek Zamachowski (53 l.) znów ma poważne problemy finansowe?

 • Richardson znów się obnaża

  Szukając ciepła po anglosaskim chłodzie, łatwo stracić miarę. O szczegółach swoich nieudanych małżeństw Richardson opowiada dziennikarce Małgorzacie Pietkiewicz w książkowym zapisie ich rozmów „Pożegnanie z Anglią”, która kilkanaście dni temu pojawiła się w księgarniach.

 • Nauczą poprawnej polszczyzny

  Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Grażyna Torbicka i Maciej Orłoś będą promować poprawną polszczyznę w nowym serialu animowanym Telewizji Polskiej pt. "Pucuł i Grzechu".

 • Shrek podbija serca

  Przebój "Shrek 2" oficjalnie zadebiutuje w polskich kinach 2 lipca, jednak prezentowany jest już polskiej publiczności podczas kilkunastu pokazów przedpremierowych. Reakcje pierwszych widzów są entuzjastyczne.

 • "Shrek": Osioł zobaczy Wawel

  W drugiej części przebojowego "Shreka" ponownie usłyszymy głosy Jerzego Stuhra i Zbigniewa Zamachowskiego . Sympatyczny Osioł, dzięki błyskotliwym dialogom Bartosza Wierzbięty , znowu zaskoczy widzów - na widok pięknego zamku zakrzyknie: "O rany, Wawel!". "Shrek 2" zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 lipca.

Wideo na temat: zamachowski wprowadził się
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.