• Informacje na temat:

  zamachowski z rodziną

Artykuły na temat: zamachowski z rodziną
 • Przełom w rodzinnych relacjach Zbigniewa Zamachowskiego!

  Zbyszek Zamachowski (56 l.) już dawno nie był tak szczęśliwy...

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Monika Zamachowska już dawno nie była tak szczęśliwa! "Jeszcze trochę pociągnę"

  ...doszedł do siebie, bo już dwa miesiące po operacji mógł wsiąść w samolot.  Przyleciał do Polski, by spotkać się z rodziną. Cała trójka zgotowała mu czułe powitanie na lotnisku, pojechali też razem na(...) ojczym, Zbyszek Zamachowski. Ten dzień zarezerwowany był tylko dla mamy, ojca i brata...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Wojna trwa. Zamachowscy spędzili wakacje bez dzieci Zbyszka!

  Na urokliwej wyspie Zakynthos aktor Zbyszek Zamachowski odpoczywał wraz z małżonką Moniką, jej dziećmi i matką. Nie zabrał za to żadnej z czwórki swoich latorośli.

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Dzieci Zbyszka Zamachowskiego zepsują Monice wakacje!?

  ...koszuli, obejmujący ramieniem dwoje nastolatków. To Zbigniew Zamachowski (52 l. ) ze swymi najmłodszymi dziećmi Bronią (11 l.) oraz Tadeuszem (13 l.). Nie ma z nimi świeżo upieczonej żony aktora Moniki. Ona z synem Tomkiem i córką Zosią spacerują innymi szlakami. Wszystko na prośbę Broni i Tadzia. Jeśli Richardson liczyła na uroczy weekend z patchworkową rodziną, „w której wszyscy trzymają się...

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • Od Zbyszka Zamachowskiego odwracają się kolejne osoby!

  Setki głosów poparcia i mnóstwo komentarzy. Odważny list Marii Zamachowskiej (20 l.) do nowej żony ojca wywołał burzę w show-biznesie.

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

Wideo na temat: zamachowski z rodziną
 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot planuje wziąć ślub ze swoją narzeczoną, podczas którego Zosia będzie druhną. Jeżeli chodzi o relację jej dzieci z obecnym mężem dziennikarki, Zbigniewem Zamachowskim, sytuacja jest bardziej

 • Monika Zamachowska: Ten rok nie był dla mnie udany

  Rodzina prezenterki od dłuższego czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. W szpitalu przebywał były mąż Zamachowskiej oraz jej mama. Gwiazda TVP czeka aż pechowy dla niej rok się skończy i ma nadzieję, że w 2017 roku sytuacja zdrowotna jej bliskich się poprawi.

 • Córka Zbigniewa Zamachowskiego wylała żale w liście do macochy

  patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny". To tylko fragment obszernego listu, jaki w ubiegłym tygodniu w imieniu swoim i młodszego rodzeństwa napisała do Moniki Richardson 19-letnia Maria, córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Wszytko po tym, jak dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu „Viva", w którym żaliła się na byłą

Dyskusje na temat: zamachowski z rodziną
 • Re: Zbigniew Zamachowski rzadko przyjmuje pr...

  Szkoda,że się zdecydowałeś.....zniszczyłeś mi tym chęć oglądania serialu......napłodziłeś dzieci to zajmij się rodziną, jej odbudową.......czyżby Twojej ......Monice brakowało forsy na Twoje utrzymanie??? fe......