• Informacje na temat:

  zamachowski zbigniew nowa miłość

Artykuły na temat: zamachowski zbigniew nowa miłość
 • Od Zbyszka Zamachowskiego odwracają się kolejne osoby!

  Setki głosów poparcia i mnóstwo komentarzy. Odważny list Marii Zamachowskiej (20 l.) do nowej żony ojca wywołał burzę w show-biznesie.

 • "Wielka Szóstka": Nowa animacja Disneya

  Przygody chłopca, którego dotknęła tragedia, nadopiekuńczego robota o wielkim sercu i czwórki zwariowanych studentów, to idealna rozrywka na zimowe wieczory. "Wielka Szóstka" rozgrzeje wyobraźnię Polaków.

 • Zbigniew Zamachowski w młodości przeżył tragedię rodzinną!

  ...akademika wałówki. Dziś Zbigniew Zamachowski z sentymentem ściąga do rodzinnych Brzezin znanych ludzi, kwestuje na stary kościółek. Lipa koło pałacyku pachnie wciąż tak samo. Czuje się tu u siebie.(...) państwa Zamachowskich często rozbrzmiewała muzyka. Na gramofonie Bambino kręciła się ich ulubiona płyta − Tercet Egzotyczny. Zbyszek spędzał dużo czasu ze starszą o trzy lata siostrą Jolą. Pewnego dnia...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Monika i Zbigniew Zamachowscy świętowali pierwszą rocznicę ślubu!

  Mimo przeciwności losu, miłość Moniki (43 l.) i Zbyszka Zamachowskiego (53 l.) kwitnie!

 • Disco polo w "Bitwie na głosy"

  Jako pierwszy z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Natalii i Pauliny Przybysz. Widzów i jurorów zaskoczyła Edyta Górniak, która dla swojej drużyny wybrała discopolowy przebój "Jej czarne oczy" zespołu Ivan i Delfin.

 • Monika i Zbigniew Zamachowscy rozpoczynają nowy etap w życiu! Wspólnie kupili mieszkanie!

  Monika (43 l.) i Zbigniew (54 l.) Zamachowscy podjęli ważną decyzję w ich małżeńskim życiu. Zrezygnowali z wynajmu mieszkania i zainwestowali we własne wspólne lokum. Od teraz mieszkać będą na warszawskim Żoliborzu.

 • "Książka na podryw"? Gwiazdy czytają

  Czy dobra książka może być lepsza niż seks? Okazuje się, że czytanie książek ma wpływ na relacje międzyludzkie, wspólne czytanie i słuchanie książek może służyć wzmocnieniu związku, a czytający partner jest dla nas bardziej pociągający. Jednym słowem książki są zmysłowe i sexy.

 • Kazimierz Kutz broni Zamachowskiego: Był przy samobójczej śmierci swojego ojca

  Co Kazimierz Kutz (85 l.) sądzi o medialnym szumie wokół Zbigniewa Zamachowskiego?

 • Namiętne kobiety, zdesperowani mężczyźni

  Prawie z dwuletnim opóźnieniem wchodzi na nasze ekrany film Briana De Palmy "Namiętność". Inne piątkowe premiery - wśród których znalazły się m.in. dramat science-ficton "Snowpiercer: Arka przyszłości", thriller "Locke" oraz horror "13 grzechów" - nie musiały aż tyle czekać, żeby zadebiutować w polskich kinach.

Wideo na temat: zamachowski zbigniew nowa miłość
 • "M jak miłość": Będzie jej mniej

  Kurdej-Szatan wciela się w postać pielęgniarki Marii Biernackiej. Partnerują jej takie gwiazdy jak Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Zbigniew Zamachowski oraz Elżbieta Romanowska(...)Aktorka jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu „W rytmie serca”, w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie „M jak miłość