• Informacje na temat:

  zamiar podbić

Artykuły na temat: zamiar podbić
 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Julia Wieniawa, czyli Paula z "rodzinki.pl", ma zamiar jeszcze w tym roku podbić polską scenę muzyczną i szturmem wedrzeć się ze swoimi piosenkami na szczyty list przebojów. Młodziutka aktorka jest przekonana, że pomoże jej w tym... Aleksander Milwiw Baron, który jest jej nowym ukochanym!

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Koroniewska podbije Europę?

  Do niedawna raczej rzadko rozstawała się z córeczką, półtoraroczną Janinką. No chyba że zmuszała ją do tego praca. Albo udział w szczytnych akcjach. Ostatnio na przykład Joanna Koroniewska (32 l.) uczestniczyła w wieczorze magazynu "Mam dziecko", podczas którego wręczano nagrody za najlepsze produkty dla najmłodszych i ich rodziców. W przyszłości aktorka ma jednak zamiar nie tylko grać w "M jak...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Martwi

  Chrzest ciężko rannego Ragnara wywołuje zdumienie jego pobratymców. Wojownik ucieka się do śmiałego podstępu, by podbić Paryż. Jedynie Bjorn wie o jego...

 • Członkowie pochodzącej z Irlandii grupy The Corrs postawili sobie kolejne wielkie wyzwanie. Po wielkim sukcesie w Europie, mają zamiar podbić amerykański rynek muzyczny. Miarą osiągnięcia tego celu będzie ilość ludzi, która zjawi się na ich koncercie w słynnej sali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

 • "Barwy szczęścia": Piotr zostawi Zosię dla Reginy?

  Piotr (Piotr Jankowski) zjawi się w klubie Reginy (Kamila Kamińska) z zamiarem zapisania się na siłownię i od razu wpadnie w oko Czapli.

 • Whitney Houston chce podbić Hollywood

  Whitney Houston, słynna amerykańska wokalistka, ma zamiar po raz kolejny spróbować swych sił w świecie filmu. Nie tylko jako aktorka, ale także jako producentka wysokobudżetowych obrazów.

 • Polecanki serialowe: 11 seriali, których nie można przegapić

  ...(i raczej nie ma zamiaru wracać). W szalonych zmaganiach partnerują Tulip (Ruth Negga) i Cassidy (Joseph Gilgun). Serial powstał na podstawie popularnego komiksu wydawnictwa Vertigo, autorstwa Gartha Ennisa...

 • Posh Spice uczy się francuskiego

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop, znana także jako Posh Spice, zdecydowała się rozpocząć intensywną naukę języka francuskiego. W ten sposób ma zamiar podbić szczyty europejskich list przebojów, a zwłaszcza Francji.