• Informacje na temat:

  zamiar pokazywać

Artykuły na temat: zamiar pokazywać
 • Bojarska-Ferenc: Niebawem zorganizuję pierwszy fit weekend. Mam zamiar mądrze odchudzać Polaków

  ..., rozmawiać o relacjach z partnerami, modzie, seksie, diecie i ćwiczeniach. "Wraz z jednym z hoteli przygotowuję wakacje odchudzające i weekendy odchudzające. Mam zamiar mądrze odchudzać Polaków i pokazywać im najnowsze techniki ruchu, które przywożę z USA" – mówi agencji Newseria Mariola. Pierwszy fit weekend zostanie zorganizowany pod koniec listopada w Kątach Rybackich. Na stronie wydarzenia...

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • Syn Gessler nie chce się pokazywać z nią publicznie!

  ..., że Tadeusz nie potępia jej gwiazdorstwa nie oznacza, że ma zamiar mieć z nim coś wspólnego. "Między panią Magdaleną a panem Tadeuszem jest tajne porozumienie. Matka przyrzekła mu, że nie będzie...

 • Roman Polański o swoim debiucie w Cannes

  Z festiwalem w Cannes, którego kolejna edycja rozpoczęła się w środę, 13 maja, wiąże się tysiące anegdot. "Wyglądałem raczej jak gastarbeiter bez grosza przy duszy niż jak przyszły filmowiec" - wspomina swój pierwszy pobyt na festiwalu Roman Polański.

 • Magdalena Boczarska wyjawiła intymne szczegóły porodu! „Magia totalna”!

  Magdalena Boczarska (39 l.) to kolejna gwiazda, która nie ma zamiaru pokazywać synka w mediach i opowiadać przesadnie o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak podzieliła się jednym wyjątkowym wspomnieniem z sali porodowej.

 • "Uwolnić Mikołaja!" : Poczuj magię tych świąt (w więzieniu)

  Film "Uwolnić Mikołaja!" najciekawszy jest wtedy, gdy konfrontuje wyobrażenia na pewne tematy niewinnych dzieciaków i przesiąkniętych paranoją dorosłych.

 • Cezary Pazura jest gotowy na nowe wyzwania! Jednak Edytę dopadła ciążowa chandra!

  Cezary Pazura (55 l.) i jego żona Edyta Pazura (30 l.) już nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdzie ich trzecie dziecko. Jednak oboje nie mają najmniejszego zamiaru zwalniać tempa!

 • Dziesięciolecie Paranienormalnych

  Kabaret Paranienormalni świętuje dziesiąte urodziny! Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki zapowiadają przegląd swoich najlepszych skeczów podczas jubileuszowych występów 25 października.

 • "Klan" wygrał z "Leśniczówką" i znów będzie emitowany pięć razy w tygodniu!

  Eksperyment TVP1, by w piątkowe popołudnia zamiast premierowego odcinka "Klanu" pokazywać "Leśniczówkę", nie powiódł się... Zmiana spowodowała, że stacja straciła prawie milion widzów i spadła na trzecią (z pierwszej) pozycję w rynku telewizyjnym. Władze Jedynki zdecydowały, że od września saga rodu Lubiczów znów emitowana będzie pięć razy w tygodniu...

 • Recenzja "The Endless River" Pink Floyd: Znajome dźwięki

  Czy "The Endless River" - nowy album Pink Floyd - będzie rysą na wizerunku jednej z największych grup muzycznych wszech czasów czy kolejną "cegłą" budującą jej pozycję? To pytanie muzycznego sezonu.