• Informacje na temat:

  zamiar uczyć

Artykuły na temat: zamiar uczyć
 • Bojarska-Ferenc: Niebawem zorganizuję pierwszy fit weekend. Mam zamiar mądrze odchudzać Polaków

  ...i udzielać im fachowych porad. Wiek nie ma znaczenia, trenerka zaprasza zarówno panie, jak i panów.  Zapewnia też, że podczas fit weekendu będą się nawzajem wzmacniać psychicznie, uczyć pewności siebie, rozmawiać o relacjach z partnerami, modzie, seksie, diecie i ćwiczeniach. "Wraz z jednym z hoteli przygotowuję wakacje odchudzające i weekendy odchudzające. Mam zamiar mądrze odchudzać Polaków...

 • Ks. Bartczak: Nigdy nie wystąpię w talent show

  Ostatniego czasu rapujący ksiądz miał sporo pytań na temat tego, czy ma zamiar pojawić się na castingu do "The Voice of Poland" lub "Must Be The Music". Ks. Jakub Bartczak zdecydowanie zaprzeczył.

 • Mariah Carey uczy się... chodzić

  Mariah Carey oznajmiła, że teraz, gdy jest w ciąży, dla dobra swojego dziecka postanowiła nauczyć się chodzić w płaskim obuwiu. Piosenkarka znana z zamiłowania do pantofli na niebotycznie wysokich obcasach, przyznała, iż nadal jest jednak bardzo wybredna, co do wyboru swoich butów.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Szkoła

  Dorian Galicki jest uczniem drugiej klasy liceum. Nie lubi się uczyć i jednocześnie uważa, że wszystko mu się należy. Jest zły, bo mama przestała mu dawać...

 • Posh Spice uczy się francuskiego

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop, znana także jako Posh Spice, zdecydowała się rozpocząć intensywną naukę języka francuskiego. W ten sposób ma zamiar podbić szczyty europejskich list przebojów, a zwłaszcza Francji.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska marzy o domu na rajskiej wyspie...

  ..., iż może utrzymywać się z pracy, która jest jej wielką pasją. - Chcę się uczyć, rozwijać, ale przede wszystkim chcę być kobietą, która marzy i ma odwagę swoje marzenia realizować - wyznała aktorka(...) - mówi. Katarzyna Zielińska, gdyby tylko chciała, nie musiałaby pracować. Jej mąż jest finansistą i świetnie zarabia. Aktorka nie ma jednak zamiaru rezygnować z grania w filmach, serialach...

 • Gwiazda będzie nauczycielką

  Jedna z najbardziej wpływowych postaci światowych mediów, Oprah Winfrey wyjedzie jesienią do RPA. Poprowadzi tam zajęcia w szkole dla dziewcząt. Oprah ma uczyć je "życia".

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem na parkiecie polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tanecznych kroków uczyć ją będzie... Rafał Maserak!

 • Raper po odwyku uczył się rapować

  Eminem, który podjął terapię po przedawkowaniu narkotyków w grudniu 2007 roku, po zakończeniu odwyku czuje się "jak nowonarodzony".

Wideo na temat: zamiar uczyć
 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.