• Informacje na temat:

  zamiar wypuścić

Artykuły na temat: zamiar wypuścić
 • Wojenne dziewczyny

  ...zamiar dziewczyny. Przekonuje też kochanka, by umieścić Witka i Andrzeja w transporcie do Auschwitz. Marysia, jako przedstawicielka firmy zaopatrującej kuchnie ludowe, na zlecenie Leokadii, udaje się(...) wywozi ją z getta w beczce z odpadami i lokuje w mieszkaniu Wójtowicza. Stefan szantażuje Brennera, że ujawni prawdę o skradzionych pieniądzach z kasyna. Wystraszony Niemiec obiecuje wypuścić Witka...

 • 2Pac: Będzie nowy singel legendy rapu!

  Fundacja Tupac Amaru Shakur, która sprawuje pieczę nad dorobkiem artystycznym rapera, ma zamiar wypuścić do sieci nowy singel oraz mixtape zmarłego artysty.

 • Margaret będzie miała kłopoty? Firma odzieżowa oskarża ją o plagiat!

  ...prawdopodobnie ma zamiar wypuścić autorską kolekcję koszulek dla znanej sieciówki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że jej t-shirty będą do złudzenia podobne do tych, które do tej pory...

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

 • "Barwy szczęścia": Mariola zagnie parol na Huberta! Zaciągnie go do łóżka?

  ..., iż przypuszcza, że Kłosowa ma wobec jej brata niecne zamiary. - Kręci się wokół niego jak jakiś elektron. Nie mów, że nie zauważyłeś, że leci na niego - westchnie. Tymczasem Mariola wprost powie(...) Mariola pozwoli mu wypuścić się z ramion... bez pocałunku?

 • Buty do Gry

  The Game ma zamiar wypuścić własną kolekcję obuwia. Raper tym samym dołączy do grona hiphopowców, którzy lansują stroje własnej produkcji.

 • Christina w butelce

  Christina Aguilera, amerykańska gwiazda muzyki pop, postanowiła pójść śladem wielu innych osobistości świata rozrywki. Popularna wokalistka ma zamiar wypuścić na rynek własną linię perfum i kosmetyków.

 • "Terminator": Powstanie gra komputerowa

  Francuska firma Infogrames, potentat na światowym rynku gier komputerowych, zakupiła prawa do filmów o Terminatorze i ma zamiar na ich podstawie wypuścić na rynek serię gier. Magazyn The Hollywood Reporter poinformował we wtorek, 3 lipca, że gry trafią do sklepów latem 2003 roku.

 • Nowy stary Tool

  Amerykańska formacja Tool ma zamiar wypuścić na rynek płytę z niepublikowanymi wcześniej nagraniami. Wydawnictwu noszącemu nazwę "Salival" towarzyszyć będzie także kaseta wideo i płyta DVD z teledyskami. Premiera albumu zapowiadana była na 12 grudnia, ale ostatecznie została przeniesiona na styczeń przyszłego roku.

 • Nie zapłaci za leczenie męża?

  Według brytyjskich mediów piosenkarka Amy Winehouse nie ma zamiaru płacić za kurację odwykową wypuszczonego z więzienia męża Blake'a Fielder-Civila.

Wideo na temat: zamiar wypuścić
 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...

 • Ambasador

  Duński dziennikarz i satyryk Mads Brügger ("Idioci w Korei") tym razem wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje w tej części świata. Udaje przedziwnego, enigmatycznego i zdeprawowanego dyplomatę z Zachodu, który wygląda jak Henry Stanley i Karl Lagerfeld w jednym. Niedawno kupił na czarnym rynku paszport dyplomatyczny i został konsulem Liberii w Republice Środkowoafrykańskiej. Z cygarem w ręku i lśniącymi skórzanymi butami, gra...