• Informacje na temat:

  zamieszania narobił

Artykuły na temat: zamieszania narobił
 • Stopa Simona Cowella narobiła sporo zamieszania! Internet się śmieje!

  Simon Cowell (56 l.) stał się ostatnio obiektem żartów w USA. I pomyśleć, że wszystko z powodu stopy! O co chodzi? Juror "X factor" podczas przesłuchań uczestników rozsiadł się wygodnie na kanapie i wprawił widzów w osłupienie. Jego goły palec stopy z powodu ułożenia jego ciała wyglądał dość dwuznacznie. Wielu pomyślało, że to efekt rozpiętego rozporka i braku bielizny. Niektóre media zaczęły nawet zasłaniać ów palec czarnym paskiem, aby nie gorszyć czytelników.

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • Kinga Rusin narobiła w Sejmie niezłego zamieszania! Interweniowała Straż Marszałkowska!

  Kinga Rusin (46 l.) wzięła sprawy w swoje ręce i udała się do Sejmu, by ruszyć sumienia posłów...

 • Cadaver Inc. bardziej zły

  Album "Discipline" norweskiej grupy Cadaver Inc. narobił sporo zamieszania, również z powodów pozamuzycznych. Norwegowie zapowiadają jednak, że zawartość debiutu będzie niczym w porównaniu z tym, co szykują na swoją kolejną płytę.

 • Leszek Miller pochwalił się zdjęciem wnuczki! Internautów nieco zamurowało!

  Leszek Miller (71 l.) narobił niezłego zamieszania na portalu społecznościowym...

 • Powrót ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead

  Amerykańska formacja ...And You Will Know Us By The Trail Of Dead, której ostatni album "Source Tags & Codes" narobił w zeszłym roku sporego zamieszania, nagrała nową EP-kę. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 marca.

 • Węgrowska znów komentuje "aferę dubajską"!

  Piotr Krysiak książką "Dziewczyny z Dubaju" narobił niezłego zamieszania. Na publikację nerwowo zareagowały uczestniczki konkursu Miss Polonia. Teraz sprawę komentuje Iwona Węgrowska...

 • Tatu: Rosja bardziej tolerancyjna

  Teledysk Tatu do utworu "All The Things She Said" narobił w Wielkiej Brytanii sporego zamieszania, a telewizja BBC zabroniła jego emisji. Kontrowersyjne moskwianki są z tego powodu oburzone - takiej reakcji nigdy by się po Anglikach nie spodziewały.

 • Rzecznik pogotowia ratunkowego odpowiada na zarzuty Bohdana Gadomskiego

  Bohdan Gadomski narobił ostatnio sporo zamieszania swoim wpisem, w którym poskarżył się na łódzkie pogotowie ratunkowe. Czy faktycznie potraktowany został "skandalicznie" przez dyspozytora?

 • The Vines w studiu

  The Vines, australijski kwartet rodem z Sydney, którego pierwszy album narobił sporego zamieszania, zwłaszcza w Anglii, przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty. Muzycy grupy postanowili wykorzystać przerwę w trasie koncertowej i nagrać wersję demo następcy "Highly Evolved".

Zdjęcia na temat: zamieszania narobił
Wideo na temat: zamieszania narobił
 • Edyta narobi zamieszania

  Anna Nowak-Ibisz o "Klubie Szalonych Dziewic".

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.