• Informacje na temat:

  zapach szminki

Artykuły na temat: zapach szminki
 • Przemiany Christiny Aguilery

  Christina Aguilera - dla wielu to synonim kiczowatego wizerunku i nieprawdopodobnego głosu. Zadebiutowała piosenką "Genie in a Bottle", przeszła liczne metamorfozy i zdołała wykreować kilka zapachów.

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Słynna dziedziczka Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  Paris Hilton ma zakaz wchodzenia na teren dwóch hoteli w Las Vegas, a jej chłopak stracił posadę menedżera w znajdujących się w nich klubach. Wszystko to jest wynikiem zatrzymania pary w ubiegłym tygodniu przez policję w związku z zapachem marihuany, wydobywającym się z ich samochodu.

 • "Niczego się nie wstydzę"

  ...drugie imię i już! Z podróży zawsze przywożę... nowe zapachy, smaki, przyprawy, a przede wszystkim fantastyczne przeżycia, które będą towarzyszyły mi do końca życia. Nie rozstaję się z... telefonem(...)... torebki, telefonu, szminki. Pierwsza miłość kojarzy mi się z... dzieciństwem, naiwnością, wielkimi idealistycznymi marzeniami. Najbardziej lubię... gdy mnie ktoś głaszcze, drapie, masuje, przytula...

 • Lista wymagań gwiazd

  Piecyk, szampan, niskokaloryczny malinowy jogurt i czarne ręczniki - to tylko kilka z zachcianek artystów, które znalazły się w tzw. riderach podczas ceremonii rozdania MTV Video Music Awards.

 • Dlaczego Paris wypuszczono z aresztu?

  ...października. Obecnie grozi jej kara do czterech lat więzienia. Hlton została zatrzymana w piątek 27 sierpnia wraz ze swoim partnerem na głównej ulicy Miasta Grzechu w związku z zapachem marihuany wydobywającym się z ich samochodu. Celebrytka zapewne nie zwróciłaby uwagi funkcjonariuszy, gdyby po przewiezieniu do pobliskiego hotelu Wynn podczas wyjmowania szminki z torebki , nie wypadła jej foliowa...

 • Penelope Cruz zastapi Kate Winslet

  Marka kosmetyczna Lancome bez wątpienia stawia na piękno i sławę. Do rzeczniczek marki, tj. Julii Roberts i Kate Winslet dołączyła kolejna sława - Penelope Cruz.

 • Eva Longoria "jest tego warta"

  Eva Longoria jest ambasadorką L'Oreal z najdłuższym stażem. Niedługo minie dziesięć lat, odkąd podpisała kontrakt z francuskim gigantem kosmetycznym. Jakie znaczenie ma dla niej hasło "Ponieważ jestem tego warta", pod którym podpisują się ambasadorki tej marki?

 • Kobiety przed tv, faceci do kuchni

  Nadchodzący czerwiec zapowiada się na miesiąc cierpienia dla setek tysięcy kobiet w Polsce. Rozmowy, ekrany telewizorów, kolumny gazet, reklamy i plakaty na ulicach polskich miast zdominowane przez piłkę nożną. Na szczęście, nadchodzi ratunek!