• Informacje na temat:

  zapasiewicz żony

Artykuły na temat: zapasiewicz żony
 • Zbigniew Zapasiewicz: Kobiety jego życia

  .... Wszystkie partnerki poznawał w pracy, czasem zmieniał je, nie zmieniając teatru, i właśnie z tego wynikały problemy Zbigniewa Zapasiewicza (†74 l.). W drugiej połowie lat 60. artysta poznał w Teatrze(...) Warszawy, mimo że nie miała tutaj żadnych perspektyw. Ale Zapasiewicz postanowił pomóc ukochanej, dzięki czemu została zaangażowana do Teatru Dramatycznego. Tego samego, którego gwiazdą był wtedy Zapasiewicz...

 • Zanussi na planie

  W tym tygodniu w Moskwie rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Krzysztofa Zanussiego , zatytułowanego "Persona non grata". Jedną z głównych ról ma zagrać gwiazda rosyjskiego kina Nikita Michałkow, a także polscy aktorzy - Zbigniew Zapasiewicz i Daniel Olbrychski.

 • Żyła w cieniu Zapasiewicza

  Olga Sawicka (47 l.), żona zmarłego Zbigniewa Zapasiewicza , żyła w cieniu wybitnego męża. Środowisko nie chciało wybaczyć jej tej miłości...

 • Zanussi w konkursie w Wenecji

  "Persona non grata", najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego , została zakwalifikowana do głównego konkursu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. W rolach głównych występują Zbigniew Zapasiewicz i Nikita Michałkow, a partnerują im m.in. Daniel Olbrychski, Jerzy Stuhr i Tadeusz Bradecki.

 • Osobisty list zmarłego aktora

  ..."Tak dalej nie może być. Wziąłem lekarstwo, bo widocznie bez tego nie daję rady. Jestem naprawdę niesamowicie wyczerpany i wyjałowiony..." - pisał Zbigniew Zapasiewicz do swojej trzeciej żony Iwony Sydor.

 • Oddała mu się całkowicie!

  Na ekrany kin we Francji wchodzi w środę film fabularny "Kobiety, które kochały Ryszarda Wagnera", w którym jedną z głównych ról - żony wielkiego kompozytora Cosimy von Bullow - gra francusko-polska aktorka Elisabeth Duda.

 • Nie wiedział, że jest chory

  Zmarły we wtorek, 14 lipca, Zbigniew Zapasiewicz, o tym, że ma nowotwór dowiedział się kilka dni przed śmiercią.

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • "Klan": Stockinger miał nadzieję, że Kotulanka zostanie

  ...szkoły teatralnej zaledwie jeden dzień, ale rzeczywiście mieliśmy okazję podziwiać mistrzów: Zapasiewicza i Wajdę w pracy. Natomiast ze spotkaniem z Hoffmanem wiąże się historia taka, że trafiłem do(...) i Bińczycki. Ale także z uwagi na obecność na planie żony Jerzego Hoffmana, która była szarą eminencją produkcji i patrzyła się na mnie wykrzywiona, że oto ten nieznany jej aktor "wskoczył" w zastępstwo...

 • Michałkow w Warszawie

  Znany rosyjski aktor i reżyser Nikita Michałkow, który gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego , "Persona non grata", przyleci w czwartek, 16 września, na zdjęcia do Warszawy - poinformowało studio filmowe TOR. Aktor będzie przebywał w stolicy tylko jeden dzień.

Wideo na temat: zapasiewicz żony
 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?