• Informacje na temat:

  zapendowska elżbieta mąż

Artykuły na temat: zapendowska elżbieta mąż
 • Mąż German zachwycony występem Moro w Opolu

  Ostatnie tygodnie były niezwykle trudne dla 28-latki. Po nieudanym występie na festiwalu w Opolu na jej głowę posypały się gromy. Joannę skrytykowali m.in. Zbigniew Preisner, Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak. Co ciekawe, występ spodobał się Zbigniewowi Tuchodolskiemu, mężowi zmarłej gwiazdy, który Joannę wspierał już podczas kręcenia serialu w Rosji. "Zbigniew Tucholski nie tylko nie...

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • "Prawie nie widzę"

  Elżbieta Zapendowska (62 l.) traci wzrok...

 • Matamorfoza Elżbiety Zapendowskiej

  W ostatnich latach Elżbieta Zapendowska, słynna specjalistka od emisji głosu, przeszła wyraźną metamorfozę - schudła, zmieniła okulary, fryzurę i sposób ubierania. W rozmowie z autorką książki "Sukces w rozmiarze XXL" twierdzi jednak, że ignoruje swój wygląd.

 • Już wiadomo, że nowymi jurorami będą wokalistka Ewa Farna (23 l.), śpiewający w zespole Lady Pank Janusz Panasewicz (60 l.) oraz specjalistka od emisji głosu Ela Zapendowska. Farna oceniała już uczestników czeskiej edycji tego programu i była dla nich ostra jak brzytwa. Obecność Panasewicza można uznać za duże zaskoczenie, bo dotychczas odmawiał on oceniania innych. Elżbieta Zapendowska (69

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • Kolejna operacja mamy Górniak

  ...tydzień w domu Darka Krupy w Milanówku... Znajomi Edyty dziwią się, że odwróciła się od mamy, w której zawsze miała oparcie. Także Elżbieta Zapendowska, przyjaciółka rodziny, jest zaskoczona. Niektórzy(...) usunięcia tętniaka aorty brzusznej, Edyty nie było, bo od pięciu lat nie utrzymuje kontaktów z matką. Tylko mąż pani Grażyny, Zdzisław Jasik, i jej młodsza córka Małgosia wiedzą, ile łez wylała, żegnając...

 • Edyta nie poleca małżeństwa

  - Nie wyjdę już za mąż. To na pewno. Małżeństwo niedobrze służy miłości. Wiem, bo sprawdziłam. Nie polecam małżeństwa - mówi Edyta Górniak.

 • Edyta Herbuś już nie śpiewa

  Walczyła jak tygrys, twierdziła, że ma osobowość, ale widzowie postanowili inaczej. Edyta Herbuś nie zaśpiewa w finale "Jak Oni śpiewają".

 • Ekscytujący finał "Jak Oni śpiewają"

  Po 13 tygodniach trwania programu "Jak Oni śpiewają" w najbliższą sobotę długo wyczekiwany wielki finał. Każdy z jurorów ma swojego cichego faworyta, ale to widzowie zdecydują kto otrzyma brylantowy mikrofon, i nagra płytę. Z całą pewnością będzie to najbardziej wyczekiwany od lat debiut fonograficzny na polskim rynku muzycznym!