• Informacje na temat:

  zapendowska kora

Artykuły na temat: zapendowska kora
 • Elżbieta Zapendowska, mówiąc, iż "Kora nie jest złą wokalistką, śpiewa po prostu zupełnie inną muzykę niż Edyta". Wtóruje jej wychowana na szlagierach Kory Monika Jarosińska, która bardzo szanuje Górniak(...)"Kora nie jest dobrą wokalistką. Jest legendą i ma fantastyczne utwory, ale wokalistką dobrą nie jest" - stwierdziła Górniak po występie Sandry Rusin, która przed "The Voice..." próbowała swoich sił...

 • Kora w "Must Be The Music": Jestem zdrowa

  W niedzielę (15 marca) zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej już edycji "Must Be The Music". Zasiadająca w jury Kora zdradziła, jak się czuje po przebytej chorobie nowotworowej.

 • Wściekła Edyta Górniak wystosowała oświadczenie ws. Kory!

  Przypomnijmy, że parę dni temu wypowiedź diwy, w której stwierdziła, że "Kora nie jest dobrą wokalistką", wywołała prawdziwą burzę. Na Edzię spadła lawina krytyki, co chyba dość mocno ją zaskoczyło(...) jednak nagrywaniem nowych piosenek, bo z tym, jak twierdzi Zapendowska, nie jest u niej najlepiej:

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

 • Olivia Livki w ostatnim odcinku show "Must be the music. Tylko muzyka" piosenką "Tel Aviv" zaczarowała nie tylko widzów, ale przede wszystkim jurorów. "Jesteś cudna" - mówiła Kora.

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Zaćpany show-biznes

  ..."Staszek daje z siebie wszystko, pisze piękną muzykę, teksty. Nawet jak czasem jest zapluty, spocony, czy zdarza mu się być pijanym albo naćpanym, bo i taki koncert widziałam" - mówi Elżbieta Zapendowska . Czy znany muzyk jest uzależniony od narkotyków?

 • Uczestnik "Must Be The Music" do Elżbiety Zapendowskiej: Kocham panią! (wideo)

  "Ja panią kocham!" - wyznał Elżbiecie Zapendowskiej lider zespołu Zielone Ludki, po czym podszedł i... pocałował jurorkę " Must Be The Music".

 • Już wiadomo, że nowymi jurorami będą wokalistka Ewa Farna (23 l.), śpiewający w zespole Lady Pank Janusz Panasewicz (60 l.) oraz specjalistka od emisji głosu Ela Zapendowska. Farna oceniała już uczestników czeskiej edycji tego programu i była dla nich ostra jak brzytwa. Obecność Panasewicza można uznać za duże zaskoczenie, bo dotychczas odmawiał on oceniania innych. Elżbieta Zapendowska (69

 • "Must Be The Music 9": Jury bez zmian

  Ruszają nagrania do castingowych odcinków dziewiątej odsłony "Must Be The Music". Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną.

Zdjęcia na temat: zapendowska kora
Wideo na temat: zapendowska kora
 • Jurorzy o finale "Must be the music 2"

  To był finał naszych marzeń - mówi Adam Sztaba o ostatnim odcinku 2. edycji "Must be the music". Co na temat finałowego odcinka mają do powiedzenia pozostali jurorzy - Wojtek Łozowski, Kora i Elżbieta Zapendowska? Posłuchaj...

 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...