• Informacje na temat:

  zapendowska w mam talent

Artykuły na temat: zapendowska w mam talent
 • Elżbieta Zapendowska: Boję się tylko jednej choroby... głupoty!

  Na drugie imię powinna mieć... szczerość. Elżbieta Zapendowska (68 l.) słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Mówi co myśli, nie bacząc na konwenanse... Ma pani słabość do lotto. Załóżmy, że wygrywa pani miliony i... jak wygląda teraz pani życie? - Tak naprawdę niewiele by się zmieniło. Przede wszystkim uporządkowałabym wszystkie sprawy związane z mieszkaniem, bo mam na głowie kredyty. Na pewno...

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Zbuntowana Zapendowska

  Najsurowsza jurorka "Jak ONI śpiewają" i jedna z najlepszych nauczycielek śpiewu w Polsce, 60-letnia Elżbieta Zapendowska przyznaje, że nigdy nie chciała śpiewać, bo... zupełnie nie ma warunków głosowych.

 • Zapendowska nikogo nie oszczędza!

  Wszyscy myślą, że jest srogim jurorem i krzyczy, ale ona... po prostu zna się na pracy. - Ja też nie lubię nauczycieli, bo to straszne mądrale - mówi z uśmiechem Elżbieta Zapendowska, jurorka w programie "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Edyta Górniak wspiera mamę w dramacie!

  ...jest ponura historia sprzed 26 lat... Sekstaśma Elżbieta Zapendowska, przyjaciółka domu Edyty i promotorka jej talentu, zauważyła, że obok 16-letniej wówczas dziewczyny kręci się Marek(...) i szanowany w całym Opolu pracownik pogotowia ratunkowego, po prostu martwił się o swoją pasierbicę. - Niełatwo jest być opiekunem wybitnie utalentowanej i jednocześnie zbuntowanej nastolatki...

 • Gethomil Lamarre: Z "Must Be The Music" do "Mam talent"

  7 września na antenie TVN rozpoczyna się nowy sezon show "Mam talent". W zwiastunie programu rzuca się w oczy Gethomil Lamarre, pamiętany jako półfinalista "Must Be The Music".

 • Zapendowska o wojnie Górniak z matką

  ...- W konfliktach rodzinnych zawsze trzeba bardzo dobrze poznać, co mają do powiedzenia obydwie strony. Dopiero wtedy należy mieć własne zdanie - uważa Elżbieta Zapendowska . Jakie jest jej stanowisko?

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • Niska emerytura Zapendowskiej

  Popularna specjalistka od emisji głosu - Elżbieta Zapendowska (64 l.) - nie ukrywa, że lubi jurorować i oceniać młodych artystów z kilku powodów. Jednym z nich są kwestie finansowe. Jej emerytura bowiem jest boleśnie niska...

 • Z "Mam talent" do "Must Be The Music"

  Jednym z objawień niedzielnego (9 września) odcinka "Must Be The Music" był śpiewający arię Przemysław Radziszewski, były żołnierz zawodowy, pamiętany z programu "Śpiewaj i walcz". Do dalszego etapu awansował również m.in. Mateusz Ziółko, finalista pierwszej edycji "Mam talent".