• Informacje na temat:

  zapendowska z rodzina

Artykuły na temat: zapendowska z rodzina
 • Zapendowska o wojnie Górniak z matką

  ...- W konfliktach rodzinnych zawsze trzeba bardzo dobrze poznać, co mają do powiedzenia obydwie strony. Dopiero wtedy należy mieć własne zdanie - uważa Elżbieta Zapendowska . Jakie jest jej stanowisko?

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

 • "Zróbcie program o poj...ach"

  Tymi słowy Elżbieta Zapendowska podsumowała występ Ani Muchy w ostatnim odcinku "Jak ONI śpiewają".

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • Edyta Górniak wraca do Opola. Wybaczy schorowanej matce?

  ...spełnić Elżbieta Zapendowska (68), specjalistka od emisji głosu, prowadząc zajęcia w studiu piosenki miejscowego domu kultury. Kiedy usłyszała 15-letnią Edytę, zamarła! Wiedziała, że ma do czynienia(...) poszukiwali młodych, zdolnych do musicalu Metro. Młodziutką Edytę reżyserowi poleciła Elżbieta Zapendowska. Tak uczennica technikum ogrodniczo-pszczelarskiego stała się gwiazdą musicalu. Trzy lata...

 • "Zawsze byłam dość wredna"

  Każdy wie, kim jest Elżbieta Zapendowska. W szkole nazywano ją "diabłem wcielonym" lub "dopustem bożym". Mówi o sobie, że jest niespełnioną aktorką, pokaraną przez los rolą nauczycielki. Jak naprawdę jest jurorka programu "Must be the music"?

 • ...jest ponura historia sprzed 26 lat... Sekstaśma Elżbieta Zapendowska, przyjaciółka domu Edyty i promotorka jej talentu, zauważyła, że obok 16-letniej wówczas dziewczyny kręci się Marek(...) przed kontaktem z przestępcą. - Znam rodzinę tej piosenkarki i wiem, że kochali ją z całego serca i robili wszystko, żeby była szczęśliwa. Pomagali jej jak mogli - alarmowała wtedy Zapendowska. Na...

 • Kora: Odtrutka na korporacyjny ucisk

  Ciemnoskóry uczestnik (!) "Top model" śpiewający "Sen o Warszawie" - w rozpoczętej w niedzielę (4 września) drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" nie zabrakło niespodzianek.

 • Poniedziałek już nie śpiewa

  Program rozpoczęła Karolina Nowakowska ("M jak miłość") z piosenką Bajmu "Gorąca krew". "Pojawiło się kilka nieczystych dźwięków, ale było przyzwoicie" - oceniła Elżbieta Zapendowska. Jurorka surowo(...) pani czysto" - zachwalał. Lider Budki Suflera pochwalił też Olę Szwed ("Rodzina Zastępcza"). "Ma pani bardzo fajne brzmienie w niskich rejestrach. Ma pani piękną barwę". Furorę zrobił Tomasz Sztockinger...

 • "Must Be The Music": Kogo zapamiętają jurorzy? (relacja)

  Sprawdźcie, co wydarzyło się w czwartym odcinku castingowym w "Must Be The Music"!

Wideo na temat: zapendowska z rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.