• Informacje na temat:

  zapowiedź nadchodzącej

Artykuły na temat: zapowiedź nadchodzącej
 • Pochłaniają krocie, ale przynoszą fortuny

  ...części. "Zakazane imperium" już czuje na karku oddech nadchodzącej produkcji stacji FOX, która na pewno odbierze jej puchar w kategorii najdroższego pilota w historii telewizji. Stanie się to w maju 2011

 • Rihanna zdradza fragment nowego utworu "Kiss It Better"

  Wokalistka po raz kolejny postanowiła zapowiedzieć nowy album "R8" w bardzo oszczędny sposób.

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • "Marcin Prokop obwieścił reaktywację Paktofoniki"

  Znany z zespołów Paktofonika czy Pokahontaz śląski raper Rahim nie zostawia suchej nitki na polskich dziennikarzach telewizyjnych.

 • OFF Festival wystartował (relacja z festiwalu, dzień pierwszy)

  Za nami pierwszy dzień dziewiątej edycji katowickiego OFF Festival. Co działo się w piątek (1 sierpnia) w Dolinie Trzech Stawów? Sporo!

 • Ten Typ Mes na wiosnę

  Wiosną bieżącego roku ukaże się szósta w ogólnym dorobku i trzecia solowa płyta Tego Typa Mesa.

 • Shakira i Rihanna: Gorący duet (teledysk "Can't Remember To Forget You")

  W nocy z czwartku na piątek (30/31 stycznia) do sieci trafił oczekiwany teledysk Shakiry i Rihanny do przeboju "Can't Remember To Forget You". Jest gorąco!

 • One Love Sound Fest 2006

  W sobotę, 18 listopada, w Hali Ludowej we Wrocławiu odbędzie trzecia edycja One Love Sound Fest. W tym międzynarodowym festiwalu muzyki reggae wystąpi kilkunastu wykonawców. Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać muzycznego zaproszenia na tą imprezę - utworu "Jedna miłość" w wykonaniu grupy Natural Dread Killaz z gościnnym udziałem Ras Luty.

 • "Crystal Viper Warriors"

  Od wydania debiutanckiego "The Curse Of Crystal Viper" minął już rok. Właśnie teraz pojawić się miał ich drugi album, niestety na jego premierę poczekać musimy do wakacji. Jednak zespół postanowił umilić nam czas oczekiwania i za pośrednictwem Karthago Records wypuścił właśnie EP-kę "The Last Axeman".

Wideo na temat: zapowiedź nadchodzącej
 • Imperium robotów. Bunt człowieka

  W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele...

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...