• Informacje na temat:

  zapowiedź odcinka

Artykuły na temat: zapowiedź odcinka
 • "Na Wspólnej": Zapowiedź odcinka 2330.

  Co zobaczymy w dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej"?

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • "Fear the Walking Dead": "Nie przeszkadzać" - zapowiedź 10. odcinka

  Już 5 września, o 3:10, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje dziesiąty odcinek 2. sezonu "Fear the Walking Dead", powtórka tego samego dnia o 21:00. W kolejnym odcinku poznamy dalsze losy Travisa oraz Chrisa. Czy mężczyzna znajdzie wreszcie sposób, by porozumieć się z synem?

 • "Mali Giganci": Odcinek specjalny

  Już w najbliższą sobotę, 9 maja, ponownie zobaczymy dzieciaki ze wszystkich drużyn w wyjątkowym odcinku specjalnym "Małych Gigantów".

 • "Beverly Hills, 90210": Powrót kultowego serialu! Zobaczcie zapowiedź

  Bohaterowie "Beverly Hills, 90210" powrócą w sześciu nowych odcinkach w sierpniu 2019 roku.

 • "Mali Giganci": Chylińska nie sądziła, że będzie tak ciężko

  - Nie sądziłam, że będzie tak ciężko - oświadczyła Agnieszka Chylińska, jurorka programu "Mali Giganci". W sobotę, 28 marca, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show. Tym razem ktoś będzie musiał odpaść...

 • "M jak miłość": Mocny finał sezonu. Padnie zapowiedź... morderstwa!

  W finałowej scenie ostatniego przed wakacjami odcinka "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) usłyszy słowa, które sprawią, że cały świat w jednej chwili zawali się jej na głowę... Po tym, co powie jej Artur (Tomasz Ciachorowski), będzie pewna, że jej dni są już policzone!

 • "Mali Giganci" w Wielką Sobotę

  - To był najlepszy występ tej edycji - oświadczył Kuba Wojewódzki, juror programu "Mali Giganci". Kto zasłużył sobie na taki komplement? W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show.

 • "Dark": Zapowiedź drugiej serii

  W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth. Co wydarzy się w najnowszych epizodach? Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 roku. W międzyczasie jego...

 • "Mali Giganci": Bitwa drużyn Mozila, Chincz i Lesz

  Od dzisiejszego odcinka "Małych Gigantów" w programie rywalizować ze sobą będą nie pojedynczy uczestnicy w parach, a drużyny. Co się wydarzy na scenie popularnego show, zobaczymy już w sobotę, 21 marca w TVN.

Zdjęcia na temat: zapowiedź odcinka
Wideo na temat: zapowiedź odcinka
 • "Westworld": Zapowiedź 10. odcinka

  Zapowiedź finałowego odcinka "Westworld".

 • "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Przed nami wielki finał 10. sezonu serialu. Wilkowyje pokrywają się śniegiem. Cały rynek jest udekorowany świątecznymi ozdobami, na środku dumnie prezentuje się wspaniała choinka – jest pięknie! To będą piękne Święta!

 • "Pakt": Zapowiedź odcinka finałowego

  Nowy polski sześcioodcinkowy serial produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który rozpracowuje dużą aferę finansową. Serial HBO Pakt opowiada historię osadzoną w realiach współczesnej Polski. Piotr Grodecki, dziennikarz śledczy opiniotwórczego dziennika Kurier, wpada na trop dużej afery finansowej. Okazuje się, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji, która wzbudza...

Dyskusje na temat: zapowiedź odcinka
 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  No to pojechali ładnie z główną bohaterką, całe 5 scen jej dali. Jak na ostatni odcinek i absencję w 12 poprzednich odcinkach to "szarpnął" się Scenarzysta. Aż ciekawe co o rozwoju wątku Lucy i Kusego twierdzą aktorzy wcielający się w te role... bo po tylu wspólnych wyjątkowych scenach dostać na koniec taką chałę to aż ich szkoda.

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Tylko Lucy, Kusy i dworek oddali świąteczny klimat odcinka. Plus kolęda na pasterce. Cała reszta to wieczna polityka, która zdecydowanie zaszkodziła tej serii "Rancza". Gdy była dodatkiem - była kapitalna, ale jako wątek wiodący? Niestety, nie takie "Ranczo" pokochała Polska. Dobrze, że oddali Lucy - taką jaką znamy z pierwszych sezonów :)

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Dla mnie 10 sezon to najgorszy jaki był zle się to oglądało chaotyczne,nic się nie trzymało kupy ot takie sobie parę odcinków wyciętych z nie wiadomo czego.A przyznam że jestem fanką Rancza i oglądam powtórki na Serialach.

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  A niech was ręka boska broni przed zakończeniem serialu. Tyle nowych tematów może być. Przecież np. Wargacz może okazać się byłym z WSI, zakładającym Klub Obrońców Donosicieli w Wilkowyjach, Wójtówna urządzi czarny protest wobec braku w aptece tabletek "dzień po", Myćko okaże się sympatykiem noszenia sfetru, radny z Dopiewa urządzi opozycję totalną, Hadziuk z Solejukiem założą nowy biznes w celu zakupu Caracali do oprysków miejscowych pól, nauczyciel historii, okaże się być byłym TW Lolkiem i...

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Łaskawcy, ,,oddali" Lucy na 15 minut przed końcem serialu. To jakaś kpina z widzów. Chociaż i scena przed dworkiem i sceny w dworku były wzruszające, to czuję wielkie rozczarowanie tym, co działo się w wątku Lucy i Kusego od drugiej połowy 9 serii i przez całą 10 serię.

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Bardzo trafne spostrzeżenie :)

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  dlaczego tak o sobie mówisz?

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  bo to dla myślących jest, a nie dla konsumentów Kiepskich

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  bo to dla myślących jest, a nie dla konsumentów Kiepskich