• Informacje na temat:

  zapowiedź przygód

Artykuły na temat: zapowiedź przygód
 • "Doktor Who": Nowe twarze, nowe przygody. Pierwszy zwiastun przygód Trzynastki

  W trakcie pierwszego dnia święta fanów popkultury w hali H przedstawiono pierwszą zapowiedź najnowszego sezonu "Doktor Who". Premiera jesienią. Podczas spotkania z fanami nowy showrunner serialu, Chris Chibnall, stwierdził: "W dzisiejszych czasach potrzebujemy odrobiny nadziei, a tą właśnie nadzieją jest Jodie Whittaker w roli Doktor. Trzynastka traktuje wszystko i wszystkich z szacunkiem...

 • Ostatni "Zmierzch": Jest teaser!

  W sieci pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź ostatniego filmu serii "Zmierzch" - "Przed świtem - część 2".

 • "Daredevil": Premiera trzeciego sezonu już w październiku?

  Czyżby najnowsza odsłona przygód Matta Murdocka miała pojawić się wcześniej niż przypuszczaliśmy? Internet huczy od plotek.

 • Znamy tytuł najnowszego Pottera!

  J.K.Rowling ujawniła tytuł ostatniego, siódmego tomu przygód Harry'ego Pottera. Na swojej stronie internetowej zdradziła, że książka nazywać się będzie "Harry Potter and the Deathly Hallows".

 • "M jak miłość": Finał sezonu. Kto zajmie miejsce Małgosi?

  Sonia, Joanna i Teresa - każda z nich odmieni życie Mostowiaków… Zapowiedź ich przygód widzowie zobaczą już w najbliższym tygodniu - w ostatnich odcinkach przed wakacyjną przerwą.

 • "Niezniszczalni 3": Jest pierwszy teaser!

  19 grudnia zadebiutowała długo oczekiwana teaserowa zapowiedź trzeciej części "Niezniszczalnych". Dowiedzieliśmy się z niej, że bohater Sylvestra Stallone'a tym razem będzie borykał się z utratą... danych osobowych.

 • "Galavant": Zwiastun 2. sezonu! A właściwie, to nawet dwa!

  W sieci zadebiutowała zapowiedź 2. sezonu serialu "Galavant".

 • "Im głośniej, tym lepiej"

  Może się okazać, że album "Neonowa" gitarowej grupy iNNi może być ostatnim nagranym pod tym szyldem. Lider formacji Artur Szuba w rozmowie z Michałem Boroniem jednak uspokaja, że to na pewno nie koniec działalności, lecz zapowiedź zmian.

 • Seriale na podstawie gier. Wszystko, co musicie wiedzieć o nowych produkcjach

  Co czeka więc na fanów seriali i gier komputerowych w najbliższym czasie? Za przenoszenie przygód bohaterów gier komputerowych na mały ekran zabierają się powoli wielkie studia filmowe. Resident(...) animowany "The Cuphead Show!". Za jej sterami stanie CJ Kettler, odpowiedzialny m.in. za nową wersję przygód "Carmen Sandiego". @Netflix Animation! pic.twitter.com/4xA59eVLra " additional...

 • Filmy dla najmłodszych na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Od wielu lat integralną częścią Festiwalu Filmowego w Gdyni jest Gdynia Dzieciom. Ta najmniej znana "dorosłym" widzom sekcja jest jednocześnie jedną z najpopularniejszych! W rekordowych latach filmy dla młodej widowni oglądało w Gdyni 8-9 tysięcy osób!

Wideo na temat: zapowiedź przygód
 • "Outlander": Zapowiedź sezonu czwartego

  Najnowsza zapowiedź czwartej odsłony przygód Claire i Jamiego

 • Ocean przygód 3D

  Dzięki trójwymiarowej technologii teraz każdy może zanurkować w wirtualną otchłań i przeżyć własną, niepowtarzalną przygodę! Badacz oceanów Jean-Michel Cousteau przedstawia rewelacyjną familijną produkcję filmową "Ocean przygód 3D" - niesamowitą podróż małego żółwika w głąb nieznanego i pięknego oceanu. Będziecie świadkami spektakularnych i niezapomnianych wydarzeń z życia podwodnego świata. Zabawne, zadziwiające, a czasem zatrważające istoty podbiją wasze serca. Przewodnikiem naszej wyprawy...

 • "Chilling Adventures of Sabrina": Pierwsza zapowiedź serialu Netflixa

  Pierwsza zapowiedź nowej wersji przygód Sabriny

 • Piąty wymiar

  Jeden z najlepiej przyjętych filmów grozy ostatnich lat, który potwierdza renomę australijskich thrillerów ("Piknik pod Wiszącą Skałą", "Martwa cisza"). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess (George) nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają...