• Informacje na temat:

  zapowiedź serialu

Artykuły na temat: zapowiedź serialu
 • "Titans": Zapowiedź premiery serialu DC

  Najnowsza produkcja ze stajni DC zadebiutuje w Polsce na platformie Netflix 11 stycznia 2019 roku.

 • Patrick Dempsey odchodzi z serialu "Chirurdzy"

  "To koniec epoki", "moje serce jest złamane", "umieram razem z nim" - tak fani kultowego serialu "Chirurdzy" zareagowali na wiadomość, że postać przystojnego doktora Dereka Shepherda zostaje uśmiercona. W wyemitowanym wczoraj w USA odcinku serii aktor Patrick Dempsey pojawił się po raz ostatni. Jak podaje magazyn "Hollywood Life" powodem odejścia gwiazdora jest konflikt z producentką.

 • "Rojst": Zapowiedź nowego polskiego serialu

  Jak informowaliśmy wcześniej platforma Showmax przygotowuje polski serial własnej produkcji. Możemy zobaczyć już pierwszą zapowiedź produkcji.

 • 5. sezon "Gry o tron": Jest pierwszy zwiastun

  Polska premiera 5. sezonu "Gry o tron" zaplanowana jest na 13 kwietnia, dzień po premierze amerykańskiej. W internecie można obejrzeć już zapowiedź oczekiwanej serii.

 • "The Punisher": Nowa zapowiedź serialu

  W sieci pojawił się nowy teaser długo oczekiwanego przez fanów solowego serialu o przygodach Punishera. Czy, biorąc pod uwagę, że dziś rozpoczyna się San Diego Comic Con, wkrótce możemy spodziewać się pierwszego trailera serii? Przypomnijmy, że premiera długo oczekiwanego serialu o przygodach Franka Castle'a może odbyć się już w listopadzie bieżącego roku.

 • George Lucas nie widział zwiastuna "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy"

  Od momentu premiery teaserową zapowiedź nowych "Gwiezdnych wojen" obejrzało już na You Tubie ponad 50 milionów, zabrakło jednak wśród nich twórcy serii - George'a Lucasa.

 • "Imię róży": Zapowiedź włoskiego serialu. Piotr Adamczyk w obsadzie

  Jak prezentuje się pierwsza zapowiedź serialowej ekranizacji powieści "Imię róży"?

 • "Sherlock": Tragedia w 4. sezonie

  Mark Gatiss, współtwórca serialu BBC "Sherlock" (i zarazem odtwórca roli brata tytułowego bohatera, Mycrofta) zdradził, że fani produkcji powinni "oczekiwać tragedii" w 4. sezonie show.

 • "1983": Data premiery i zapowiedź pierwszego polskiego serialu Netflixa

  Premierę serialu w reżyserii m.in. Agnieszki Holland zaplanowano na 30 listopada 2018 roku.

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

Zdjęcia na temat: zapowiedź serialu
Wideo na temat: zapowiedź serialu
Dyskusje na temat: zapowiedź serialu
 • Re: "Rojst": Zapowiedź nowego polskiego serialu

  W polskim filmie goła baba ,musi być na bank !!!

 • Re: "Rojst": Zapowiedź nowego polskiego serialu

  Wracamy do tych czasów. Dzięki Jarek

 • Re: Netflix: Zapowiedź premiery niemieckiego serialu "Berlińskie psy"

  Waszu ojcu mordercu i waszu matku złodziejku.. Herrmany...

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  Łaskawcy, ,,oddali" Lucy na 15 minut przed końcem serialu. To jakaś kpina z widzów. Chociaż i scena przed dworkiem i sceny w dworku były wzruszające, to czuję wielkie rozczarowanie tym, co działo się w wątku Lucy i Kusego od drugiej połowy 9 serii i przez całą 10 serię.

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  A niech was ręka boska broni przed zakończeniem serialu. Tyle nowych tematów może być. Przecież np. Wargacz może okazać się byłym z WSI, zakładającym Klub Obrońców Donosicieli w Wilkowyjach, Wójtówna urządzi czarny protest wobec braku w aptece tabletek "dzień po", Myćko okaże się sympatykiem noszenia sfetru, radny z Dopiewa urządzi opozycję totalną, Hadziuk z Solejukiem założą nowy biznes w celu

 • Re: "Korona królowej": To będzie polskie "Wspaniałe stulecie"!

  To będzie chała,tani szajs a zapowiedź fabuły tylko to potwierdza! Do serialu "Królowa Bona" nawet nie podskoczą , wywalone pieniądze ale spółki producenckie znajomków zarobią.

 • Re: "Esmeralda": Wielki powrót po latach

  kiedy jakiś urząd, "zbada" długość filmu/serialu VS stos reklam i bzdur w trakcie seansu? Za co płaci dzisiaj oglądający? Kto ma profit z reklam? Za jakiś czas 1h film będzie trwał 10 minut a 50 minut reklama/co nowego/zapowiedź/reklama/sponsor programu/ itd... jeszcze parę lat temu przerw tylu nie było... przynajmniej w czasie trwania filmu/programu/serialu...

 • Re: "Prawo Agaty" od A do Z

  Oglądam Prawo Agaty od początku.Bardzo dobry pouczający serial.Dziwię się,ze TVN kończy produkcję dobrego serialu i produkuje gnioty,które mają o wiele mniejszą oglądalność. Błędem jest już sama zapowiedź zakończenia produkcji Prawa Agaty podobnie jak zakończenie serialu Lekarze. Przełączam się na inny kanał.

 • Re: "Ranczo": Powstaną kolejne sezony?

  Kiedyś marzyło mi się ,,Ranczo III" (serie IX-XII), ale po tym, co zobaczyłam w serii IX i po tym, co zaplanowano w serii X (nieobecność Lucy w Wilkowyjach, opuszczony Kusy, znów jakaś nadzwyczajna aktywność Solejukowej i zapowiedź prezydentury dla Kozioła), to ,,Ranczo" powinno się już zakończyć. Dla dobra tego serialu, który bardzo lubię.