• Informacje na temat:

  zapowiedzi koncertowego

Artykuły na temat: zapowiedzi koncertowego
 • "Barwy szczęścia": Wielkie pojednanie czy rozstanie Pyrków?

  ...bez wcześniejszej zapowiedzi. Szczęśliwy Pyrka z wypiekami na twarzy opowie jej, jak to poprzedniego wieczora koncert Gitesów mocno się przedłużył. Fanom do tego stopnia się podobało, że organizatorzy...

 • Kaliber 44: Kolejna zapowiedź powrotu

  Od momentu pierwszych zapowiedzi powrotu legendarnej grupy Kaliber 44 minęły już niemal dwa lata. Jednak w dalszym ciągu materiał nie ujrzał światła dziennego. Pojawiła się natomiast kolejna informacja od Abradaba.

 • Były wokalista INXS jest bezdomny

  INXS bez zapowiedzi zakończyli z nim współpracę na lotnisku w Hongkongu, pozostawiając zespół bez wokalisty i wstrzymując pracę nad najnowszym albumem. "Poczułem się naprawdę porzucony, bo spędziłem...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Serialowy przewodnik

  ...detektywowi udaje się namierzyć Andrzeja na Cyprze. odc. 1446: Paweł zabiera Julkę na spacer. Zjawia się u Marysi bez zapowiedzi i oznajmia, że spędzi popołudnie z córką. Poza tym chce oficjalnie być ojcem...

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • One Direction w Cinema City!

  Zespół One Direction, uwielbiany przez nastolatki na całym świecie, pojawi się na ekranach Cinema City. W sobotę i niedzielę, 11 i 12 października, fani będą mogli obejrzeć film "One Direction: Where We Are", który jest retransmisją ich koncertu na stadione w Mediolanie.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Elliot Goldenthal i inni

  W niedzielne południe, 31 maja, w ICE Kraków odbędzie się panel i recital Varse Sarabande z udziałem wybitnych artystów: Elliota Goldenthala, Jeffa Beala, Sary Andon oraz Diego Navarro. Goście Festiwalu Muzyki Filmowej nie tylko będą o muzyce filmowej rozmawiać, ale i zagrają na swoich ulubionych instrumentach.

 • Maciej Maleńczuk nie przebiera w słowach (płyta "Tęczowa swasta")

  Na 18 listopada wyznaczono datę premiery nowej płyty zespołu Maleńczuk & Psychodancing - "Tęczowa swasta".

 • Gang Albanii "Napad na bank": Kolejny teledysk supergrupy

  Popek, Rozbójnik Alibaba i Borixon nie zwalniają tempa. W sieci pojawił się drugi teledysk promujący płytę "Królowie życia".

Wideo na temat: zapowiedzi koncertowego
 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".