• Informacje na temat:

  zaproszenie firmy

Artykuły na temat: zaproszenie firmy
 • Skorzystały z zaproszenia na... zakupy

  Domy mody i firmy odzieżowe dwoją się i troją, by w okresie przedświątecznym przyciągnąć do swoich sklepów gwiazdy i celebrytki. Z zaproszenia na zakupy w jednym z warszawskich salonów skorzystała w środę m.in. Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej".

 • "Dom": Tomasz Borkowy marzy o nowych odcinkach

  W pamięci widzów zapisał się jako Andrzej Talar z kultowego serialu " Dom". Dziś Tomasz Borkowy mieszka w Edynburgu, gdzie jako dyrektor artystyczny firmy Universal Arts zajmuje się promocją międzynarodowych spektakli.

 • Na Wspólnej

  Weronika i Agnieszka podpisują kontrakt na obsługę prawną dużej firmy. Kobiety zostają zaproszone z tej okazji na uroczystą kolację. Niepijąca Olszewska...

 • Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland"

  Po Justynie Steczkowskiej i Marku Piekarczyku z muzycznym show TVP2 pożegnała się Edyta Górniak.

 • Na Festiwalu Filmowym w Cannes nie zabrakło polskich akcentów - tuż przed premierą filmu "Loving" na czerwonym dywanie zaprezentowały się Grażyna Torbicka w sukience Tomka Ossolińskiego i dwie celebrytki: Margaret oraz Karolina Gilon, które przyjechały na zaproszenie firmy kosmetycznej. Zabrakło Grażyny Szapołowskiej, która miała uczestniczyć w pokazach zrekonstruowanych cyfrowo dwóch filmów...

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • "Barwy szczęścia": Kochanie, musisz zacząć zarabiać na życie...

  W 2164. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Agata dostanie zaproszenie na dwie rozmowy o pracę, ale nie będzie zadowolona z faktu, że jej ukochany nie znalazł żadnej oferty dla siebie. Postanowi pomóc chłopakowi i zadzwoni do Grzelaka, by poprosić go o jeszcze jedną szansę dla Patryka. Niestety, Zenek wprost powie jej, że nie chce mieć w swojej firmie...

 • Anja Orthodox solo

  Po 27 latach działalności z grupą Closterkeller wokalistka Anja Orthodox postanowiła nagrać solową płytę. Nie oznacza to jednak końca zespołu.

 • Jan Dąbrowski zdradził, co dostali z Sylwią podczas baby shower!

  .... Państwo Przybysz zakupili wózek z bardzo modnej firmy i zajęli się przygotowaniem pokoju dla wnuczki. Podobno nie oszczędzali na tym grosza!  Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

Zdjęcia na temat: zaproszenie firmy