• Informacje na temat:

  zaproszenie przyjęła

Artykuły na temat: zaproszenie przyjęła
 • Leticia Calderón z telenoweli "Esmeralda" przyjęła wiele ciosów. Nadszedł kolejny

  ...z dnia na dzień stali się bożyszczami publiczności. Pod koniec lat 90. na zaproszenie TVN Leticia na 6 dni przyleciała do Polski. Odwiedziła m.in. Dom Samotnej Matki w Chyliczkach, centrum handlowe...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • "M jak miłość": Zaproszenie

  Tuż po Nowym Roku u Mostowiaków znów pojawi się Józef Modry. Jak przyjmie go Barbara? Zapraszamy na 1410. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Legendy rocka kwiatkiem do kożucha popowych gwiazdek

  Artyści głównego nurtu odkryli znakomity sposób na podniesienie swojego prestiżu - zaproszenie do współpracy gwiazdy rocka. Istotą tej współpracy jest to, żeby rockman nic nie robił.

 • "Na Wspólnej": Zaproszenie dla Kasi

  Bergównie będzie przykro, gdy zobaczy Siwkównę i Żbika razem, więc nie przyjmie zaproszenia od Anety.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Alicja Bachleda-Curuś nie przyjęła zaproszenia na ślub Bułecki!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) i Paulina Krupińska (28 l.) szykują się do uroczystości ślubnej, która planowana jest na jesieni...

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • "Barwy szczęścia": Zaproszenie na ślub

  Jedną z pierwszych osób, którym Borys (Jakub Wieczorek) i Aldona (Elżbieta Romanowska) wręczą zaproszenie na swój ślub, będzie Basia (Sławomira Łozińska). - Piękne i bardzo eleganckie - oceni zadrukowany kartonik Grzelakowa. - Aldonka to estetka, wszystko musiało być tak, jak sobie wymyśliła - powie Borys, ale jego ukochana natychmiast zaprotestuje. - Ja? Ja chcę, żeby było swojsko i prosto...

 • Kanye West gwiazdą Glastonbury. Fani festiwalu protestują

  16 marca organizatorzy festiwalu Glastonbury ogłosili, że jednym z headlinerów drugiego dnia wydarzenia będzie Kanye West. Przyjazd amerykańskiego rapera nie wzbudził jednak entuzjazmu wśród potencjalnych festiwalowiczów.

Zdjęcia na temat: zaproszenie przyjęła
Wideo na temat: zaproszenie przyjęła
 • Julia Wieniawa o "Tańcu z Gwiazdami": boję się!

  Julia Wieniawa opowiada o nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka wyznaje, czemu dopiero teraz przyjęła zaproszenie, aby wystąpić w popularnym show. Zdradza też, jak czuje się po pierwszych treningach na parkiecie.

 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Michał Wiśniewski - "Piosenka Jak Pocałunek"

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z „Klanu”, przyjęła zaproszenie Michała Wiśniewskiego i zagrała główną rolę w teledysku promującym nową płytę charyzmatycznego wokalisty! Zobaczcie klip do „Piosenki Jak Pocałunek” z udziałem gwiazdy „Klanu”!

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

Dyskusje na temat: zaproszenie przyjęła
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  Pracownica społeczna i działaczka antyrasistowska zaprzyjaźniła się z nielegalnymi imigrantami podczas „Festival Multietnico” w mieście Reggio Emilia (płn. Włochy). Wraz ze swoim narzeczonym przyjęła zaproszenie, by dołączyli do towarzystwa imigrantów. Kobieta została przez nich zgwałcona, podczas gdy jej chłopakowi przystawiono nóż do gardła.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  Pracownica społeczna i działaczka antyrasistowska zaprzyjaźniła się z nielegalnymi imigrantami podczas „Festival Multietnico” w mieście Reggio Emilia (płn. Włochy). Wraz ze swoim narzeczonym przyjęła zaproszenie, by dołączyli do towarzystwa imigrantów. Kobieta została przez nich zgwałcona, podczas gdy jej chłopakowi przystawiono nóż do gardła.