• Informacje na temat:

  zaproszenie przyjęła

Artykuły na temat: zaproszenie przyjęła
 • Edyta Górniak przyjmie zaproszenie Romów? "Tabor cygański nie może obyć się bez naszej siostry"

  Edyta Górniak (45 l.) planuje na dobre wrócić do Polski. Romowie liczą, że piosenkarka przyjmie ich zaproszenie i wystąpi na ich festiwalu.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Alicja Bachleda-Curuś nie przyjęła zaproszenia na ślub Bułecki!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) i Paulina Krupińska (28 l.) szykują się do uroczystości ślubnej, która planowana jest na jesieni...

 • Legendy rocka kwiatkiem do kożucha popowych gwiazdek

  Artyści głównego nurtu odkryli znakomity sposób na podniesienie swojego prestiżu - zaproszenie do współpracy gwiazdy rocka. Istotą tej współpracy jest to, żeby rockman nic nie robił.

 • "Barwy szczęścia": Zaproszenie na ślub

  Jedną z pierwszych osób, którym Borys (Jakub Wieczorek) i Aldona (Elżbieta Romanowska) wręczą zaproszenie na swój ślub, będzie Basia (Sławomira Łozińska). - Piękne i bardzo eleganckie - oceni zadrukowany kartonik Grzelakowa. - Aldonka to estetka, wszystko musiało być tak, jak sobie wymyśliła - powie Borys, ale jego ukochana natychmiast zaprotestuje. - Ja? Ja chcę, żeby było swojsko i prosto...

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • "Na Wspólnej": Ewa przyjmie oświadczyny Arka!

  ...ją o rękę. Zaproszenie i komplement Irena (Elżbieta Gaertner) zdenerwuje się na wieść, że córka odrzuciła oświadczyny. Ewa uświadomi mamie, że jej interwencja była nie na miejscu. Po wyjściu od(...) zaproszenie. Taniec i pierścionek W restauracji Arek szczerze przeprosi Ewę, że oświadczył jej się w tak niezręczny sposób. Nowakowa przytomnie stwierdzi, że został do tego zmuszony, więc nic dziwnego...

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Aleksandra Kisio wzięła ślub! Zaprosiła mamę?!

  Aleksandra Kisio (34 l.) od dłuższego czasu jest związana z jednym mężczyzną. Para w końcu zdecydowała się na ślub!

 • Kanye West gwiazdą Glastonbury. Fani festiwalu protestują

  16 marca organizatorzy festiwalu Glastonbury ogłosili, że jednym z headlinerów drugiego dnia wydarzenia będzie Kanye West. Przyjazd amerykańskiego rapera nie wzbudził jednak entuzjazmu wśród potencjalnych festiwalowiczów.

Zdjęcia na temat: zaproszenie przyjęła
Wideo na temat: zaproszenie przyjęła
 • Michał Wiśniewski - "Piosenka Jak Pocałunek"

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z „Klanu”, przyjęła zaproszenie Michała Wiśniewskiego i zagrała główną rolę w teledysku promującym nową płytę charyzmatycznego wokalisty! Zobaczcie klip do „Piosenki Jak Pocałunek” z udziałem gwiazdy „Klanu”!

 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Kasia Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  "Twarz rajstop" Kasia Zielińska - wzorem Małgorzaty Kożuchowskiej - od pewnego czasu stara się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego i nie zamęcza publiczności swoją prywatnością. Zaproszenie do programu Magdy Mołek jednak przyjęła, gdyż - jak mówi - "ceni pióro" prowadzącej "Dzień dobry TVN". "Nie sprzedaję się prywatnie, bo uważam, że jest to absolutnie niepotrzebne" - mówi

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

Dyskusje na temat: zaproszenie przyjęła
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  Pracownica społeczna i działaczka antyrasistowska zaprzyjaźniła się z nielegalnymi imigrantami podczas „Festival Multietnico” w mieście Reggio Emilia (płn. Włochy). Wraz ze swoim narzeczonym przyjęła zaproszenie, by dołączyli do towarzystwa imigrantów. Kobieta została przez nich zgwałcona, podczas gdy jej chłopakowi przystawiono nóż do gardła.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  Pracownica społeczna i działaczka antyrasistowska zaprzyjaźniła się z nielegalnymi imigrantami podczas „Festival Multietnico” w mieście Reggio Emilia (płn. Włochy). Wraz ze swoim narzeczonym przyjęła zaproszenie, by dołączyli do towarzystwa imigrantów. Kobieta została przez nich zgwałcona, podczas gdy jej chłopakowi przystawiono nóż do gardła.