• Informacje na temat:

  zaprzyjaźniony

Artykuły na temat: zaprzyjaźniony
 • Echo serca

  Magda dostaje nietypowe zadanie od wciąż mocno jej niechętnego ordynatora Stommy: ma namówić księdza Grzegorza, którego zdrowie niepokoi ostatnio zaprzyjaźniony...

 • Šarunas Bartas na 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  Gościem tegorocznego festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) i bohaterem retrospektywy będzie Litwin Šarunas Bartas, którego kino idealnie spełnia nowohoryzontowe postulaty.

 • Piotr Woźniak-Starak będzie ekshumowany? "Zostawmy jego duszę, niech spoczywa w spokoju"

  Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) spoczął w rodzinnej miejscowości w Fuledzie na Mazurach. Okazuje się jednak, że Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku może mieć wątpliwości co do miejsca pochówku. Podobno sprawa badania jego legalności jest w toku. Tymczasem głos zabrał "zakonnik zaprzyjaźniony z rodziną" milionera. Wystosował poruszający apel.

 • Zamiast sutanny... budrysówka i kapelusz

  Sutannę księdza Mateusza Artur Żmijewski zamienił na niebieską budrysówkę i czerwony kapelusz. Aktor użyczył bowiem swojego głosu misiowi Paddingtonowi, który od 2 stycznia zagości w polskich kinach.

 • Agnieszka Radwańska: Ślubu udzieli jej znany duchowny!

  Chciała utrzymać to w tajemnicy do końca, ale się nie udało. Agnieszka Radwańska (27 l.) wychodzi za mąż, a pobłogosławi jej zaprzyjaźniony, bardzo znany duchowny!

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • "Klan": Ola i Rafał wezmą ślub w drewnianej kapliczce na Kurpiowszczyźnie

  Choć do ślubu Oli (Kaja Paschalska) i Rafała (Marcin Kwaśny) zostały tylko dwa miesiące, państwo młodzi wciąż nie zdecydowali, w którym kościele złożą sobie małżeńską przysięgę. Z nieoczekiwaną pomocą przyjdzie im zaprzyjaźniony ksiądz...

 • Big Cyc i sylwestrowe wpadki. "Obronił mnie mój tłuszczyk"

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał PAP Life.

 • Odmieniony Maciej Jachowski na gali Antyradia. Trudno go poznać

  Maciej Jachowski (40 l.) zdobył popularność, występując w serialu "M jak miłość". Trzy lata temu zaprzyjaźniony reżyser zasugerował mu, że byłoby lepiej, gdyby trochę schudł. Przerażony utratą roli w serialu ostro wziął się za siebie i zrzucił kilkanaście kilogramów. Dziś trudno go rozpoznać - zmężniał, zapuścił włosy i brodę. Jak podoba wam się jego metamorfoza?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

Zdjęcia na temat: zaprzyjaźniony
Wideo na temat: zaprzyjaźniony
 • „Wojenne dziewczyny”: Odcinek 3.

  Co zobaczymy w trzecim odcinku historycznej produkcji TVP, „Wojenne dziewczyny”? Ewka i Marysia mieszkają w dworku Szczęsnych, rodziny Irki. Pomagają jej matce prowadzić pralnię i nie rezygnują z zemsty na mordercach matki Ewki. Ewka spotyka Ażura, dawnego kochanka. Zaprzyjaźniony z hiszpańskimi dyplomatami planuje wyjazd do Hiszpanii, a potem dalej do Ameryki. Proponuje wspólną podróż Ewce, ma

 • Mickey Rourke planował... morderstwo

  52-letni aktor Mickey Rourke ogłosił ostatnio, że kiedyś całkiem poważnie planował zabić mężczyznę, który zgwałcił jego byłą dziewczynę, a następnie popełnić samobójstwo. Od tego zamiaru odwiódł go zaprzyjaźniony ksiądz.

Dyskusje na temat: zaprzyjaźniony
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  A gdzie drugi sezon urodzin waszego idola? Zaprzyjaźniony leśnik wodzisławski twierdzi, że teren bezpieczny. Dziki odstrzelone. Statyści gotowi do konsumpcji waffelkowego tortu.

 • Re: "M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

  Ja Włochów nie znam a o tym co piszę jest zaprzyjaźniony z Niunio i Łukaszem pamiętam go z lokalu był w towarzystwie Niuni - Anety 4 latemu. Elwira

 • Re: "Na Wspólnej": Te gwiazdy korzystają z rad... wróżek i tarocistów

  Mój zaprzyjaźniony zakonnik, często powiadał...istnienie złych sił na ziemi jest faktem, ale tym faktem nie należy się zajmować i korzystać z pomocy ludzi, którzy w tym celu posiłkują się siłami nieczystymi...a jak to są silne moce świadczy fakt, że najmądrzejszy anioł zbuntował się przeciw Bogu, bo sam chciał zostać bogiem.

 • Re: "rodzinka.pl": Dziewczyny Maćka Musiała i Tomka Boskiego

  fajny chłopak :) co do wybranki, to najpewniejsza jest prawa ręka Maćka :D z nią na pewno jest dobrze zaprzyjaźniony odkąd odkrył, że ma "to coś" w spodenkach hahaha

 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  Efekt faszerowania takimi substancjami często sprawia że ktoś kto trafił na takie leczenie zdrowy o zdrowiu psychicznym może zapomnieć. W Polsce też tak robią. Znam przypadek w którym siostra w ten sposób przejęła majątek po rodzicach... z własnej siostry zrobiła wariatkę i alkoholiczkę a zaprzyjaźniony psychiatra chętnie pomógł. Psychiatra na odwyku podważył diagnozę biegłego psychiatry lecz sąd

 • Re: "Klan" w pigułce

  12 czerwca 1997 roku mój Mąż przechodził w Gdańskiej Klinice Hematologii przeszczep szpiku. To wtedy, na oddziale zapoznał sie z Klanem. Wyszedł do domu po 40 dniach zaprzyjaźniony z serialem i ta przyjaźń trwa do dziś. Oglądamy Klan z wielkim sentymentem i czekamy na dalsze odcinki. Klan skończył 14 lat, tak jak mój Mąż.

 • Re: "Klan" w pigułce

  12 czerwca 1997 roku mój Mąż przechodził w Gdańskiej Klinice Hematologii przeszczep szpiku. To wtedy, na oddziale zapoznał sie z Klanem. Wyszedł do domu po 40 dniach zaprzyjaźniony z serialem i ta przyjaźń trwa do dziś. Oglądamy Klan z wielkim sentymentem i czekamy na dalsze odcinki. Klan skończył 14 lat, tak jak mój Mąż. Wzruszająca historia