• Informacje na temat:

  zaręczyny w święta

Artykuły na temat: zaręczyny w święta
 • Dla Agnieszki Kaczorowskiej (25 l.) te święta będą wyjątkowe. Uroczystą kolację zje tradycyjnie w rodzinnym domu. Jednak w tym roku po raz pierwszy do wigilijnego stołu z jej rodziną zasiądzie Maciej Zadykowicz, z którym Agnieszka związana jest od kwietnia. Plotkuje się, że para ma się w święta... zaręczyć.

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Zaręczyny Rozenek i Majdana w święta!

  Radka do domu. Święta spędzimy z Małgosią, jej rodzicami i dziećmi. Będą wszyscy! - zdradziła jednemu z tabloidów podekscytowana Halina Majdan, mama byłego piłkarza. Dodała, że przywiezie ze Szczecina...

 • Kylie Minogue: Zaręczyny?

  36-letnia australijska wokalistka Kylie Minogue oczekuje, że jej francuski przyjaciel, 38-letni aktor Olivier Martinez, w najbliższym czasie zostanie jej oficjalnym narzeczonym. Piosenkarka uważa, że pierścionek byłby znakomitym prezentem pod choinkę.

 • "M jak miłość": Kolejne zaręczyny?

  Anna urządza walentynki dla gości pensjonatu... A Werner szykuje dla ukochanej niespodziankę. Czy zobaczymy kolejne zaręczyny?

 • Kelly Clarkson zaręczona

  30-letnia wokalistka Kelly Clarkson pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Twitterze.

 • Ewa Wachowicz może oczekiwać zaręczyn w święta? Będzie ślub?

  .... Podziwiają to, jak układa sobie relacje z nastoletnią Olą. Bardzo go polubili, a święta to dobry czas na oświadczyny. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Jessica Simpson zaręczyła się

  Jessica Simpson zaręczyła się z byłym futbolistą NFL, Erikiem Johnsonem. Informacje o narzeczeństwie przekazały reprezentantki aktorki i piosenkarki w rozmowie z Associated Press.

 • Kate Hudson zerwała zaręczyny!

  ...nie przezwyciężyła kryzysu i ostatecznie postanowili się rozstać. Partner Kate Hudson nie spędził z rodziną nawet Święta Dziękczynienia, za to bawił się w nocnym klubie w Londynie. O planach...

 • Wybrała Jamesa Bonda?

  Rachel Weisz spędziła święta w towarzystwie swojego kolegi po fachu - Daniela Craiga. Czyżby filmowy James Bond był powodem rozstania brytyjskiej aktorki z reżyserem Darrenem Aronofskym?

Wideo na temat: zaręczyny w święta
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Święta czwórca

  Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni...

Dyskusje na temat: zaręczyny w święta
 • Re: "M jak miłość": Romantyczne zaręczyny w Grabinie

  Naprawdę ten serial schodzi na psy odcinek z p. Zosią w roli kierowcy żenujący Kinga w swojej scenie żenująca a już Madzia ,którą naprawdę bardzo lubię pobiła rekord głupoty jak nie Marta ze swoją wiecznie skwaszoną miną i potarganą fryzurą to święta Maria ze swoimi ciągłymi radami które uśpiły jej czujność i końcu ten mąż wyrwał się

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  A GÓWNO MNIE TO OBCHODZI CZY ŻMUDA BĘDZIE ŻONĄ CZY NIE I RESZTA TA CAŁA CHOŁOTA. POBIERAJĄ SIĘ A ZA PARE MIESIĘCY ROZWÓD. JA MARTWIĘ SIĘ TYM ŻE POBORY MOJE SĄ TAK NISKIE ŻE NIE MAM ZA CO KUPIĆ JEDZENIA NA ŚWIĘTA.

 • Re: Śluby i zaręczyny 2012 roku

  A GÓWNO MNIE TO OBCHODZI CZY ŻMUDA BĘDZIE ŻONĄ CZY NIE I RESZTA TA CAŁA CHOŁOTA. POBIERAJĄ SIĘ A ZA PARE MIESIĘCY ROZWÓD. JA MARTWIĘ SIĘ TYM ŻE POBORY MOJE SĄ TAK NISKIE ŻE NIE MAM ZA CO KUPIĆ JEDZENIA NA ŚWIĘTA.