• Informacje na temat:

  zarobki aktorów na wspólnej

Artykuły na temat: zarobki aktorów na wspólnej
 • Filip Zylber (56 l.) udzielił obszernego wywiadu, w którym opowiedział m.in. o ogromnych zarobkach aktorów serialowych.

 • Muppety "terroryzują" Manhattan

  Najdroższa dzielnica Nowego Jorku została opanowana przez Muppety. Aktorzy przebrani za charakterystyczne lalki znane m.in. z "Ulicy Sezamkowej" zaczepiają mieszkańców i turystów, oferując wspólne zdjęcia. Nachalność Muppetów irytuje nowojorczyków.

 • Zarobki aktorów w serialach

  O gażach serial owych aktorów krążą prawdziwe legendy. Kto inkasuje najwięcej za dzień zdjęciowy? Zobaczcie!

 • Maria Peszek zagra w serialu

  Aktorka i piosenkarka Maria Peszek (35 lat), córka aktora Jana Peszka, zwana powszechnie przez znajomych "Manią", ma zagrać w przygotowywanym przez TVP2 serial u kabaretowym pt. "Rodzina Trendych". Jak dotychczas serialami "Mania" miała niewiele wspólnego, zdarzyły jej się bowiem tylko niewielkie role w "Miasteczku", drugiej części "Bożej podszewki", gościnnie wystąpiła w "Na dobre i na złe".

 • Dementujemy plotki o cięciach w "Na Wspólnej"!

  Od kilku dni kolorowa prasa i portale plotkarskie rozpisują się na temat rzekomych cięć w "Na Wspólnej". Nowa transza serialu ma być ponoć skrócona o połowę, a gaże gwiazd odpowiednio niższe. My znamy prawdę!

 • Zainfekowani "Zmierzchem"

  Żyjąc w świecie, gdzie o znaczeniu wydarzeń, problemów czy ludzi świadczą liczby (oglądalności, słuchalności, ściągalności, itd.), przed fenomenem "Zmierzchu" trudno uciec. Zbliżający się koniec filmowej serii zmusza do refleksji na temat samego zjawiska, jakim stały się w gruncie rzeczy słabe powieści pewnej pani domu z Arizony.

 • Kozyra narzeka na zarobki w show-biznesie

  ...w wywiadach, że nie musi już pracować, potwierdza, że poszło o kasę. W rozmowie z "Show" żali się z kolei, że najsłabszą stroną polskiego show-biznesu są właśnie zarobki. "Blichtr gwiazd nie ma nic(...). "Większość ludzi z show-biznesu, także aktorów, pracuje na to, by w końcu wystąpić w reklamie. Piętnaście lat temu aktorzy mówili o niej z pogardą. Dziś marzą, żeby być na miejscu Marka Kondrata" - uważa...

 • Rekordowe gaże Hollywood

  Cameron Diaz ( "Shrek" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Adam Sandler ( "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" , "Dwóch gniewnych ludzi" ) są najlepiej opłacanymi aktorami Hollywood. Wysokość ich honorariów sprawiła, iż oboje trafili do Księgi Rekordów Guinnessa na rok 2004. W kategorii pań Diaz zdetronizowała tym samym Julię Roberts ( "Erin Brockovich" ).

 • Była Borysa Szyca narzeka na zarobki (UWAGA! Żenujące!)

  Gliwa (Na Wspólnej, Rancho), mimo niewielkiego dorobku zawodowego, porównuje się już z najlepszymi. Chciałaby zarabiać tyle, co uznani w środowisku aktorzy. Postanowiła to zaakcentować w rozmowie z "Super Expressem". Na pytanie dziennikarza, czy stawka 12 tys. za dzień zdjęciowy nie jest demoralizująca, odpowiedziała: "A przepraszam, dziennikarze zarabiają mało? Czasami mam wrażenie, że aktor...

 • Camerimage: Erotyczny trójkąt Turturro i milion dolarów w Nebrasce

  Jesteście najlepszą festiwalową publicznością na świecie - powiedział przed seansem filmu "Nebraska" autor zdjęć Phedon Papamichael. Mimo że Camerimage jest imprezą poświęconą sztuce operatorskiej, z niemal sportowym dopingiem spotykają się tu wszyscy festiwalowi goście, o czym dobitnie przekonał się we wtorek, 19 listopada, John Turturro, odbierając w Bydgoszczy Nagrodę dla Aktora i Reżysera.

Wideo na temat: zarobki aktorów na wspólnej
 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.