• Informacje na temat:

  zarobki artystow w sylwestra

Artykuły na temat: zarobki artystow w sylwestra
 • Awantura w TVP o honoraria gwiazd w sylwestra! "Celebryci przejadają pieniądze z abonamentu!"

  Ogromne zarobki gwiazd na tegorocznym sylwestrze TVP wywołały falę oburzenia!

 • Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska - rekordowe stawki za koncert sylwestrowy!

  ...sylwestrowe stawki. Polsat na sylwestra w Katowicach wynajął Beatę Kozidrak z Bajmem. Zespół zawsze miał rekordowe honoraria, a że ten koncert mógł być ich ostatnim wspólnym, wynegocjowali stawkę(...) Edytę Górniak TVP też nie poskąpiła. Diwa rok temu za sylwestra zainkasowała ponoć 120 tys. zł. Wątpliwe, żeby teraz zeszła z ceny. Wiadomo, że odkąd mieszka na stałe w USA, jej koszty życia wzrosły...

 • Kayah rozczarowana niską gażą

  Coraz gorsze czasy dla rodzimych gwiazd muzyki... telewizje już nie oferują horrendalnych gaż, co mocno odbije się na ich kieszeniach.

 • Jak dobrze się sprzedać

  Artysto! Masz swoje pięć minut i chciałbyś je skapitalizować? Twoje płyty i koncerty robią furorę, a ty wciąż jeździsz gruchotem? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)