• Informacje na temat:

  zarobki gwiazd na sylwestra

Artykuły na temat: zarobki gwiazd na sylwestra
 • Awantura w TVP o honoraria gwiazd w sylwestra! "Celebryci przejadają pieniądze z abonamentu!"

  Ogromne zarobki gwiazd na tegorocznym sylwestrze TVP wywołały falę oburzenia!

 • Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska - rekordowe stawki za koncert sylwestrowy!

  Przed Nowym Rokiem gwiazdy grymasiły jak nigdy, ostro targując się o stawki za koncert sylwestrowy. Ile zarobiły za kilkuminutowy występ?

 • Zarobi dzisiaj 120 tys.!

  ..."Dla piosenkarzy sylwester to istne żniwa. Tej jedynej nocy w roku ich stawki szybują w górę. Czasami nawet dwukrotnie" - pisze "Super Express" Gazeta publikuje ranking zarobków gwiazd w noc(...). Choć gwiazdy show-biznesu zarobią niemałe sumy, muszą zrezygnować z prywatnych imprez w gronie przyjaciół i rodziny. Cieszą się jednak, że powitają Nowy Rok w pracy. "W tym zawodzie z wolnym Sylwestrem...

 • Zarobi 100 tys. w jedną noc!

  ...otrzyma Justyna Steczkowska - 40 tys. złotych. Gwiazdą wrocławskiego sylwestra, pod względem zainkasowanego honorarium będzie Doda oraz grupa Perfect. Zarobią oni w jedną noc 80 tys. złotych. Stachurski(...)Inne gwiazdy również nie mogą czuć się poszkodowane. W tym roku największe imprezy sylwestrowe odbędą się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Lady Pank za kilkuminutowy występ na placu Defilad jak...

 • Kayah rozczarowana niską gażą

  Coraz gorsze czasy dla rodzimych gwiazd muzyki... telewizje już nie oferują horrendalnych gaż, co mocno odbije się na ich kieszeniach.

 • Jak dobrze się sprzedać

  Artysto! Masz swoje pięć minut i chciałbyś je skapitalizować? Twoje płyty i koncerty robią furorę, a ty wciąż jeździsz gruchotem? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie!