• Informacje na temat:

  zarobki kolej

Artykuły na temat: zarobki kolej
 • Iwona Pavlović i jej zarobki w "Tańcu z Gwiazdami"!

  Iwona Pavlović (56 l.) jako jedyna może pochwalić się angażem w każdej polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nikt nie wyobraża sobie sezonu bez niej, znana jest z dosadnych komentarzy na temat tańczących celebrytów. Podliczyliśmy, ile udało się jej zainkasować za pracę na planie. Kwota zwala z nóg!

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Szok! Wyciekły dane dotyczące zarobków gwiazd!

  Niektóre sumy są obłędnie wysokie!

 • Szokujące zarobki w serialach

  Niedawno opublikowano ranking najlepiej zarabiających gwiazd. Nazwiska z czołówki nie zaskoczyły. Szok wywołały zarobki.

 • Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Serialowy światek za Oceanem wrze po tym jak portal TV Guide poinformował, że zamierza opublikować bardzo obszerną listę zarobków amerykańskich celebrytów...

 • Zarobki serialowych aktorów

  Prawdziwy wysyp polskich seriali powoduje, że niektórzy aktorzy są wręcz rozchwytywani. Dochody naszych gwiazd są w związku z tym coraz większe.

 • Kozyra narzeka na zarobki w show-biznesie

  W szóstej edycji show Kozyrę zastąpił już Agustin Egurrola. "Negocjacje z Robertem dotyczące warunków finansowych nie powiodły się" - tak brzmi oficjalne stanowisko TVN. Sam Kozyra, który podkreśla w wywiadach, że nie musi już pracować, potwierdza, że poszło o kasę. W rozmowie z "Show" żali się z kolei, że najsłabszą stroną polskiego show-biznesu są właśnie zarobki. "Blichtr gwiazd nie ma nic...

 • Rekordowe zarobki Dido

  Jak co roku swoją listę zarabiających gwiazd muzyki w Wielkiej Brytanii opublikował magazyn "Heat". Miejsce pierwsze przypadło, co nie jest niespodzianką, grupie The Beatles, ale w pierwszej dziesiątce pojawiły się - co jest wydarzeniem godnym uwagi - dwa nowe nazwiska: Dido i David Gray.

 • Jacek Kurski obniżył pracownikom TVP pensje? Koniec gwiazdorskich stawek?

  Jacek Kurski (49 l.) dość szybko wprowadza zmiany w TVP. Zaczął od rozwiązania umów z gwiazdami, które według niego nie pasowały do nowego formatu telewizji publicznej. Teraz przyszła kolej na obniżenie pensji pracowników. Dojdzie do buntu?

 • TVP obniżyła zarobki Lisowi

  "Tomasz Lis na żywo" to jeden z najpopularniejszych programów publicystycznych w Polsce, który przed telewizyjne ekrany przyciąga miliony widzów. Już wiadomo, że magazyn zostaje w TVP2 i będzie poruszał nowe tematy.

Wideo na temat: zarobki kolej
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...