• Informacje na temat:

  zarobki polskich gwiazd

Artykuły na temat: zarobki polskich gwiazd
 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Zarobki serialowych aktorów

  Prawdziwy wysyp polskich seriali powoduje, że niektórzy aktorzy są wręcz rozchwytywani. Dochody naszych gwiazd są w związku z tym coraz większe.

 • Iwona Pavlović i jej zarobki w "Tańcu z Gwiazdami"!

  Iwona Pavlović (56 l.) jako jedyna może pochwalić się angażem w każdej polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nikt nie wyobraża sobie sezonu bez niej, znana jest z dosadnych komentarzy na temat tańczących celebrytów. Podliczyliśmy, ile udało się jej zainkasować za pracę na planie. Kwota zwala z nóg!

 • Najbogatsze gwiazdy telewizji

  Co tam zarobki gwiazd polskiej telewizji! 50 tysięcy złotych miesięcznie to marne grosze w porównaniu z zarobkami osobowości amerykańskich.

 • Szok! Wyciekły dane dotyczące zarobków gwiazd!

  Jeśli byliście ciekawi, ile zarabiają nasze rodzime gwiazdy na swoich występach, teraz będziecie mogli to sprawdzić. Okazuje się, że jedna z agencji artystycznych, która zajmuje się organizacją(...) pojawiły się tam stawki za koncert największych gwiazd w Polsce! Dzięki temu wszystko jest już jasne! Kto zarabia najwięcej w naszym polskim show-biznesie? Królem koncertów jest Piotr Rubik (46 l.)! Za...

 • Gwiazdy odchodzą z seriali

  Jan Wieczorkowski nie gra już w "Klanie", Andrzej Nejman opuścił "Złotopolskich", Bożena Dykiel grozi, że pożegna się z "Na Wspólnej". Dlaczego gwiazdy masowo rezygnują z gry w serialach?

 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • Kupicha znów zarobi krocie

  Mimo że wielka popularność Feel to już odległe wspomnienie, zespół, a zwłaszcza jego lider, obłowią się podczas wakacji.

 • Kozyra narzeka na zarobki w show-biznesie

  ...w wywiadach, że nie musi już pracować, potwierdza, że poszło o kasę. W rozmowie z "Show" żali się z kolei, że najsłabszą stroną polskiego show-biznesu są właśnie zarobki. "Blichtr gwiazd nie ma nic(...) siebie aury bogactwa, a nie rzeczywiste bogactwo" - mówi. Nie dziwi się celebrytom, którzy swój wizerunek sprzedają w reklamach. Jego zdaniem występ w spocie to wręcz główny cel polskich gwiazdek...

 • Ile polskie gwiazdy zarabiają na reklamach?

  Gaże reklamowe takich gwiazd muzyki, jak Edyta Górniak czy Doda, mogą przyprawić o zawrót głowy.

Dyskusje na temat: zarobki polskich gwiazd
 • Re: Ile zarabiają gwiazdy polskich seriali?

  Zarobki tych niby gwiazd to istny armamagedon:-)

 • Re: Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Te świnie żrą do syta a milion polskich dzieci przymiera głodem .

 • Re: Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Świnie żrą a milion polskich dzieci zdycha z głodu w Państwie donalda

 • Re: Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Tragedią jest to, że potężne kwoty za niewielki trud są przejadane, wydawane na ciuchy, torebki, szpan, nie dają miejsc pracy, nie tworzą niczego i ten problem dotyczy nie tylko polskich gwiazdorów spod ciemnej gwiazdy, ale świata, podobnie jest ze sportowcami, pr-owcami. Tacy powiększają kryzys, bo te ich zakupy nic nie znaczą dla przemysłu. Okropne to.

 • Re: Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Dobrze się bawicie państwo aktorzy tymi telesrelami jak milion Polskich dzieci głoduje , 2 miliony na banicji na zmywakach a państwo idzie na dno ??

 • Re: Zarobki gwiazd: Kto przymiera głodem?

  Przyjdzie czas ze zatesknicie za tym krajem i Jego "nienormalnoscia". Sam fakt, ze czytacie o tym co sie w Polsce dzieje swiadczy, ze nie jestescie calkiem oderwani od polskich realiow i mimo wszystko wracacie, chociazby przez net... Dzis jestescie "napuszeni" bo macie co wlozyc do garnka i wydaje sie Wam ze zlapaliscie Pana Boga za nogi bo zyjecie w Anglii, Norewgii, Szwecji... hehe poczekajcie