• Informacje na temat:

  zarząd zmiany

Artykuły na temat: zarząd zmiany
 • Kolejna zaskakująca decyzja władz TVP! W Opolu nie będzie kabaretów!

  Zarząd TVP wraz z prezesem Jackiem Kurskim podjęli ostateczną decyzję. Na festiwalu w Opolu nie będzie żadnych kabaretów! Jeszcze ośmieliliby się śmiać z PiS?

 • "The Voice of Poland" we wrześniu wraca na antenę TVP2

  Zarząd TVP podjął decyzję o emisji szóstej edycji "The Voice of Poland". Program powróci na antenę Dwójki we wrześniu.

 • Kolejna piękna i bezwzględna kobieta

  Kiedy Igor w końcu decyduje się zaprosić Sarę na randkę – ich rozmowę przerywa kolega z redakcji, który ma niepokojącego newsa! W gazecie szykują się poważne zmiany! Zarząd przysłał na stanowisko zastępcy naczelnego specjalistkę do zadań specjalnych – Ninę Lassotę, która ma zmienić wizerunek „Kraju”. Jak planuje to zrobić?

 • Colin Firth ukarany za samowolę

  Colin Firth i jego żona Livia Giuggioli otrzymali nakaz zburzenia małego budynku gospodarczego, zbudowanego bez wymaganych pozwoleń i zgody architekta pejzaży na terenie ich posiadłości w Citta della Pieve w Umbrii we Włoszech.

 • Hanna Lis wróci do TVP, Kraśko wyleci?!

  Szykują się wielkie zmiany w Telewizji Polskiej. Możliwe, że pracę straci wielu znanych dziennikarzy z Piotrem Kraśko na czele. Mówi się także, że szefem "Wiadomości" ma zostać... Hanna Lis .

 • Zmiany w ramówce TVP

  Znika popołudniowe wydanie "Panoramy" o godz. 16. a także teleturniej "Jeden z Dziesięciu", wraca zaś półgodzinne pasmo regionalne - to niektóre zmiany w ramówce programu Drugiego TVP, które w czwartek zatwierdził zarząd telewizji.

 • Anna Dymna walczy o męża. Chcą go odwołać ze stanowiska!

  ...koniec sierpnia. Anna Dymna miała cichą nadzieję, że mąż pokieruje placówką przez kolejne lata. Zarząd Województwa Małopolskiego postanowił jednak, że czas na zmiany i na początku roku ogłoszono konkurs...

 • Będą zmiany w "Bitwie na głosy". Jakie?

  Widowisko muzyczne TVP "Bitwa na głosy" już od najbliższego odcinka ma się dostosować do sądowego zakazu emisji reklam w przerwach programu. Decyzja taka zapadła na czwartkowym posiedzeniu zarządu TVP - poinformowała rzeczniczka telewizji Joanna Stempień-Rogalińska.

 • "Z Archiwum X": Niezbędnik fana!

  ...platformie. Oponenci jednak nie ustępowali. Kiedy w trakcie prac nad 2. serią Gillian zaszła w ciążę, władze FOX-a domagały się zmiany aktorki, ale Carter nie ugiął się. C jak ciąża Będąca przy nadziei(...) serialowych ze swoim wizerunkiem - w trakcie podpisywania kontraktu David, nie spodziewając się, że produkcja stanie się hitem, nie umieścił takiej klauzuli w swojej umowie. Zarząd zaproponował aktorowi ugodę...

 • Bogusław Szwedo jako p.o. prezes i Małgorzata Wiśnicka-Hińcza - to nowy zarząd Telewizji Polskiej, który od czwartku, 1 października, kieruje spółką. Jakie będą ich pierwsze decyzje?

Wideo na temat: zarząd zmiany
 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  . Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji. Decyzję dot. przyszłości programu „Świat się kręci” zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie wiadomo, czy jego formuła przejdzie gruntowne zmiany czy format zniknie z anteny telewizji publicznej. Według Macieja Staneckiego, członka zarządu TVP, „Świat się kręci” jest odpowiedzialny za słabsze

 • Rogi

  Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy o śmierci ukochanej.

 • Teoria wielkiego podrywu, Sezon 2 (4 DVD)

  Stworzony przez reżysera i scenarzystę Chucka Lorre ("Roseanne", "Dharma & Greg", "Dwóch i pół") oraz scenarzystę Billa Prady ("Dharma & Greg", "Kochane kłopoty") dla stacji CBS. Serial, wyprodukowany przez Warner Bros. Studios oraz Chuck Lorre Productions., opowiada o "ofermach wszystkich kształtów i rodzajów. Głównymi bohaterami są Leonard (Johnny Galecki), absolwent Kalifornijskiego Instytutu Technologii, oraz Sheldon (Jim Parsons), fizyk teoretyczny - ich niesamowita inteligencja nie...

Dyskusje na temat: zarząd zmiany
 • Re: "M jak miłość": Odcinek 1457.

  z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazo portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę) 12(...) inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów