• Informacje na temat:

  zarzut spowodowania

Artykuły na temat: zarzut spowodowania
 • Znany aktor Piotr A. usłyszał zarzut

  Piotr A. usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego. Aktor przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do trzech lat więzienia.

 • Sprawa Joanny L.: Prokuratorzy zgodzili się na dobrowolne poddanie się karze

  Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie aktorki Joanny L., która 1 września spowodowała kolizję, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 • "Na Wspólnej": ​Olaf z zarzutami!

  Olaf z zarzutami! Mężczyzna, który wypchnął Olafa z pociągu umiera! Policja oficjalnie oskarża Kubickiego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Olaf nie wierzy w to, co słyszy! Marta z Igorem ruszają do Otwocka - czy uda im się znaleźć kogoś, kto zaświadczy o niewinności Olafa? Mikołaj hazardzistą? Mikołaj - zanęcony łatwym zyskiem - chce spróbować gry w pokera. Prosi Adama...

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Były mąż Edyty Górniak został aresztowany i usłyszał zarzut!

  Dariusz K. (38 l.) usłyszał zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem środków odurzających i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Znana dziennikarka spowodowała wypadek! Była pijana!

  ...zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznała się do zarzutu" - poinformowała podinsp. Magdalena Bieniak. Wszystkiemu przyglądało się 13-letnie dziecko kobiety, które jechało z nią...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Kylie Jenner spowodowała stłuczkę i próbowała przekupić ofiarę!

  ...oficjalnie zostanie udowodnione jej, że to na niej ciąży wina za stłuczkę, zostanie jej postawiony także zarzut składania fałszywych zeznań!

 • Pudelsi odpierają zarzuty

  "Nie zagram już dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - mówi Maciej Maleńczuk. To właśnie dla potrzeb fundacji Jerzego Owsiaka zespół Pudelsi dał w Chrzanowie koncert, który pozostawił niesmak wśród fanów i spowodował furię organizatorów. Muzycy bronią się przed oskarżeniami o granie z playbacku i podejrzane zachowanie wokalisty.

Wideo na temat: zarzut spowodowania
 • "Talianka", odcinek 6.

  Giulietta zostaje zatrzymana pod zarzutem szpiegostwa. Stiepan odsyła córkę do Tatiany na wieś i próbuje ratować żonę. Sam także musi się ukrywać, ponieważ grozi mu aresztowanie za domniemane spowodowanie śmierci podwładnego. Cannavaro ma nadzieję, że Ragulin wydostanie ją z więzienia. Mężczyzna ma jednak własne problemy i nie jest w stanie pomóc kochance. Tymczasem Ministerstwo Bezpieczeństwa

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.