• Informacje na temat:

  zarzut ucieczki

Artykuły na temat: zarzut ucieczki
 • „M jak miłość”: Justyna zostanie uniewinniona i odzyska wolność!

  Ostatecznie sąd uniewinni Górską (Olga Kalicka) od zarzutu zabójstwa i skaże nauczycielkę tylko na karę więzienia w zawieszeniu - za ucieczkę.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Robert Kudelski (41 l.) uważa, że Polska powinna przyjąć uchodźców z Bliskiego Wschodu. Rozumie ich potrzebę ucieczki z kraju ogarniętego wojną, a także pragnienie życia na lepszym poziomie materialnym. Podkreśla, że Polacy również poszukiwali szczęścia i wolności poza granicami swojego kraju.

 • Uciekła z miejsca wypadku?

  Wygląda na to, że zatargi z prawem Heather Locklear nie mają końca. 48-letnią aktorkę, która jest obecnie objęta przez trzy lata nadzorem sądowym wskutek skazania za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w 2008 roku, oskarża się o wjechanie w znak drogowy w sąsiedztwie jej domu i ucieczkę z miejsca stłuczki bez zawiadomienia policji.

 • "M jak miłość": Marcin odzyska wolność i rzuci Izę!

  Niesłusznie podejrzany o zamordowanie Naomi (Mayu Gralińska) Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie oczyszczony z zarzutów, po czym powie Izie (Adriana Kalska), że nigdy nie zawiódł się na nikim tak bardzo jak na niej.

 • Burzum: Vikernes oskarżony o napad!

  Jak podały norweskie media w poniedziałek, 27 października, Vargowi Vikernesowi postawiono zarzut napadu z bronią w ręku i kradzieży. Jeśli zostanie mu on udowodniony główna postać Burzum trafi to więzienia o najostrzejszym rygorze i posiadającego najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa. Do odsiadywanej kary doliczy mu się nawet do 12 lat.

 • "Na dobre i na złe": Krajewski porzuci Leśną Górę?

  Choć Adam (Grzegorz Daukszewicz) zostanie oczyszczony z zarzutu gwałtu na nieletniej, całkiem poważnie zacznie rozważać pomysł porzucenia pracy w Leśnej Górze. Tym bardziej że akurat dostanie propozycję objęcia nowej posady w szpitalu w Bydgoszczy. Poznaj szczegóły!

 • Coraz bardziej komplikuje się sytuacja Michaela Jacksona. Na gwiazdorze ciąży już dziesięć zarzutów, związanych z molestowaniem seksualnym nieletnich - jeśli zostanie uznany winnym, grozi mu kara nawet 74 lat więzienia. Na razie wokalista znajduje się pod stałą obserwacją, władze obawiają się bowiem, że mógłby spróbować ucieczki z USA.

 • Znana aktorka znowu oskarżona

  Jak donosi portal TMZ.com, do wypadku doszło w okolicy zamkniętego osiedla Westlake Village w Kalifornii o 4 nad ranem w sobotę, 17 kwietnia. Policjanci zbadali zniszczenia dokonane na miejscu i pozostawione tam ślady doprowadziły ich do czarnego BMW gwiazdy serial u "Melrose Place". Mimo że Locklear nie została aresztowana, postawiono jej zarzut popełnienia wykroczenia i ucieczki z miejsca...

 • Legendarna wokalistka kłamała?

  Poważne zarzuty pod adresem zmarłej w 1963 roku słynnej francuskiej artystki Edith Piaf.

Zdjęcia na temat: zarzut ucieczki