• Informacje na temat:

  zasady wolnego

Artykuły na temat: zasady wolnego
 • Małgorzata Pieczyńska za swój największym sukces pedagogiczny uważa to, że wychowała syna na wolnego człowieka, który w dorosłym życiu zdecydował się pomagać innym. "Inni może wspinają się po szczeblach kariery, zaciągają kredyty na nowe domy, samochody, meble. Ale Victora nie kręci zarabianie pieniędzy na skórzaną sofę. Jest wolny!" - mówi aktorka.

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka miała ciężki rok

  ..., a także sprawia dużą frajdę. A co z dietą? - Nigdy nie byłam na żadnej diecie. Mam poczucie, że myślałabym tylko o tym, czego nie mogę zjeść. Pokusa byłaby tak silna, że złamałabym zasady...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Anna Gornostaj: Dumna żona i mama

  W tym roku mija 35 lat odkąd wyszła za mąż. Rocznicę świętowała z mężem na Antarktydzie! Takie chwile skłaniają do robienia bilansu zysków i strat. Ale nie ją. - Mam żelazną zasadę: nie rozpamiętuję przeszłości. Patrzę do przodu. 35 lat temu bałam się wielu rzeczy. Ale odważyłam się marzyć i to okazało się moją siłą - mówi Anna Gornostaj.

 • Sacrum Profanum: Radiohead w klasycznej odsłonie i kosmiczna podróż z Kronos Quartet.

  Trzeci dzień krakowskiego Sacrum Profanum (wtorek ,16 września) był okazją do zaprezentowania krakowskiej publiczności twórczości Steve'a Reicha oraz Terry'ego Rileya. Zaszczyt przedstawienia dwóch istotnych dla muzyki XX wieku kompozytorów przypadł w udziale, kolejno, grupie Alarm Will Sound i kwartetowi smyczkowemu Kronos Quartet.

 • "Galeria": Wytrwa do końca

  Jej bohaterka – Ewa tylko pozornie jest słabą, kruchą kobietą. Kiedy trzeba, potrafi być twarda i nieugięta. – Zrobi wszystko, by sprawca śmierci jej ukochanej siostry został ukarany. Chodzi jej o zasady, o sprawiedliwość – mówi aktorka Monika Kwiatkowska.

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Ula Chincz namawia ojca na ślub!

  Kiedyś czekała na każdą jego uwagę i sugestię. Dzisiaj Urszula Chincz (36 l.) sama udziela rad i wskazówek swojemu tacie Andrzejowi Turskiemu (70 l.). Córka popularnego dziennikarza, która poszła w jego ślady, wyznaje w życiu bardzo jasne i klarowne zasady. Pani Urszula przede wszystkim nie jest zwolenniczką wolnych związków, w których z kolei gustuje jej tata. "Przysięga małżeńska i sakrament...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

Wideo na temat: zasady wolnego
 • Władca wszechświata

  Były wiodący bankier inwestycyjny w Niemczech, Rainer Voss, objaśnia zasady funkcjonowanie rynku finansowego.

 • Wolny strzelec

  Przyprawiający o gęsią skórkę Jake Gyllenhaal w życiowej kreacji wolnego strzelca, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles. Zobacz, jak spełnia się American Dream w czasach, gdy sumienie jest wadą, a droga do zwycięstwa nierzadko wiedzie po trupach. Oscarowa przemiana gwiazdy "Tajemnicy Brokeback Mountain" na miarę kreacji Heatha Ledgera w "Mrocznym rycerzu", Leonardo Di Caprio w "Wilku z Wall Street"...

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

Dyskusje na temat: zasady wolnego
 • Re: “Na dobre i na złe": Miodowy miesiąc Wiki i Adama!

  No nie ma co się przejmować. Chyba mam ostatnio za dużo wolnego czasu, że chce mi się na takie bzdety odpowiadać. Ciekawe czy "fawiosi" od siedmiu boleści zdają sobie sprawę, że gdyby Wiki połączyli z Falkowiczem to i tak byłaby ta trzecia osoba, kto wie czy nie Tomasz. W każdym wątku Ndinz są trójkąty i czworokąty. Myślę, że hejterzy zdają sobie sprawę ile nawyczyniał Tomasz, ale dla zasady

 • Re: Zero seksu przed ślubem

  przesądy zagnieździły się w obyczaju oficjalnie wyznawanym, tym "poprawnym religijnie". Mdłe i pozorne. Religijne zaślepienie? Szkoda, ze tak mało osób jeszcze ma zasady. No jasne sex jest w porządku, tylko chyba niektórzy nie znają konsekwencji. Tak się wymądrzają, że ci co mają zasady to są głupi itp. a potem kto płacze, ze życie zmarnowane, bo niespodziewana ciąża i koniec dobrego wolnego życia