• Informacje na temat:

  zaskakujące wyznanie

Artykuły na temat: zaskakujące wyznanie
 • Zaskakujące wyznanie Anki Lewandowskiej!

  ..."Jaka jest Twoja ulubiona cześć ciała?" - pyta na swoim profilu Anna Lewandowska. "Ja lubię plecy" - pada zaskakujące wyznanie żony naszego najlepszego piłkarza. "Dla niektórych kobiet to nogi - bo(...) myślenia, gdy się je odsłania" - wyjaśnia Anna Lewandowska. Wyznanie ozdobione jest na profilu zdjęciem wytrenowanych pleców Lewandowskiej.  Lubicie czytać te wszystkie mądrości Anki? autor...

 • Lindsay Lohan zajmowała się zwłokami Whitney Houston?

  Zaskakujące wyznanie kontrowersyjnej aktorki i celebrytki Lindsay Lohan.

 • Dariusz Michalczewski: zaskakujące wyznanie żony boksera

  ​Dariusz „Tiger” Michalczewski (48 l.) nie skąpi grosza na żonę. Ale czy to daje jej szczęście?

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Zaskakujące wyznanie Zbigniewa Wodeckiego. "Między nami iskrzy!"

  Zbigniew Wodecki (66 l.) i Natalia Szroeder (21 l.) wystąpią razem podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Jak zapewnia wokalista, wytworzyła się między nimi niezwykła więź...

 • Marta Manowska o drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"

  Już wiadomo, że w drugiej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony", wśród osób poszukujących partnerów życiowych, będzie również kobieta. Pilotażowy odcinek nowej serii pojawi się na antenie TVP1 już 5 kwietnia, w świąteczną niedzielę. Gospodyni show Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w drugiej odsłonie programu.

 • Sebastian Fabijański szczerze o zdradzie! Zaskakujące wyznanie!

  Kiedyś Sebastian Fabijański (31 l.) był samotnikiem. Zrozumiał, że szczęście jest pełne, gdy można je z kimś dzielić. Nie zdradza. Wie, że patrzy na niego Szef – Bóg.

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Maciej Musiał szukał żony na ŚDM? Zaskakujące wyznanie!

  Maciej Musiał (21 l.) wśród swoich fanek cieszy się ogromnym powodzeniem. Niektóre z nich dziwią się, że przystojny aktor nadal nie może znaleźć sobie dziewczyny. Okazuje się, że najwyraźniej i jemu to doskwiera. W jednym z wywiadów powiedział zaskakujące słowa.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

Zdjęcia na temat: zaskakujące wyznanie
Wideo na temat: zaskakujące wyznanie
 • Zaskakujące wyznanie Hanki Lis!

  Hanka Lis (46 l.) w rozmowie z Jastrzębską zdradziła, co najbardziej pociąga ją w mężczyznach. Hanka lubi, jak facet jest "szarmancki, duży i opiekuńczy". Ponoć takie cechy miał jej ojciec. Agnieszka tymi pytaniami próbowała wyciągnąć od Lisowej czy nadal jest z Tomkiem. Hanka szybko jednak się zorientowała i po wymienieniu kilkunastu cech "idealnego mężczyzny" zapewniła, że "w ogóle już nie szuka mężczyzny". Czyżby w małżeństwie Lisów znów było dobrze? (Dzień Dobry TVN/x-news).

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Zaskakujące wyznanie Pauliny Chruściel: „Mam sztuczną pupę”

  Paulina Chruściel (35 l.) wciela się w rolę tytułowej singielki w jednym z serialów TVN. Jak radzi sobie z tą rolą? Czy wymaga od niej poświęceń?

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.