• Informacje na temat:

  zaskakujący finał

Artykuły na temat: zaskakujący finał
 • "Zniewolona": Ślub i śmierć. Zaskakujący finał serialu!

  Już niewiele czasu zostało do finału "Zniewolonej". Serial niespodziewanie stał się hitem wakacji i gromadził ogromną publiczność. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Seweryn i Elżbieta Krajewscy: Zaskakujący finał podziału majątku!

  Choć była żona Seweryna Krajewskiego (71 l.) podjęła decyzję o sprzedaży ich wspólnego domu pod Warszawą, niedawno zmieniła zdanie. Co ją do tego skłoniło?

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • Jarosław Bieniuk ofiarą?! Będzie zaskakujący zwrot akcji?!

  .... Chciałby jak najszybciej wrócić do pracy w Lechii Gdańsk i w spokoju zajmować się trójką swoich dzieci, które cierpią z powodu "afery". Oby szybko był jej finał.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Kto zostanie nowym prezesem TVP? Nie Odorowicz...

  Dwunastu kandydatów weźmie udział w przesłuchaniach przed Radą Nadzorczą, które będą ostatnim etapem konkursu mającego wyłonić zarząd i prezesa Telewizji Polskiej - poinformowało w poniedziałek, 18 maja, Centrum informacji TVP. Do dalszego etapu konkursu nie przeszła Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF.

 • "Druga szansa": Zaskakujący finał i spoilery drugiego sezonu!

  - Zamiast zbawiać świat, zadbaj o siebie! - radzi Monice Lidka, ukochana siostra. Ale jak to zrobić, gdy trzeba zorganizować koncert, a rywalka wciąż coś wymyśla i knuje?

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • "Barwy szczęścia": Zaskakujący finał sądowej batalii o Maję

  Choć sąd przyzna Tomalom (Barbara Kurzaj i Bartłomiej Nowosielski) opiekę nad Mają (Lena Parol), Sabina zdecyduje się oddać córkę jej biologicznym rodzicom!

 • "Mam talent": Finał najsłabszy

  Zaskakująco słabo wypadła oglądalność sobotniego (26 listopada) finału programu "Mam talent". Show TVN obejrzało ledwo 3,5 mln widzów, co dało najsłabszy wynik w czwartej edycji!

Zdjęcia na temat: zaskakujący finał
Wideo na temat: zaskakujący finał
Dyskusje na temat: zaskakujący finał
 • Re: "Zniewolona": Ślub i śmierć. Zaskakujący finał serialu!

  Zła obsada głównej roli. Aktorce K.Kowalczuk brakuje tego „czegoś”. Ma przede wszystkim tępawy wyraz twarzy. Zupełnie nie pasuje do tej roli. Poza tym świetnie zrobiony serial, a zwłaszcza scenografia, kostiumy, fryzury itd. Natomiast urodziwa Ksenia Miszyna, grająca L. Szefer, byłaby idealną odtwórczynią głównej roli. Jej niewątpliwa i oszałamiająca uroda byłaby wyjaśnieniem, dlaczego wielu mężczyzn od razu się w Katii zakochiwało.

 • Re: "Na dobre i na złe": Sensacja! Wielkie pojednanie Hany i Piotra!

  Zaskakujący, sensacyjny finał... Prawie popłakałam się ze śmiechy czytając to!

 • Re: "Druga szansa": Zaskakujący finał i spoilery drugiego sezonu!

  Kto ogląda ten syf? To filmy dla ludzi z niedorozwojem. Kożuchowska to uj nie aktorka.

 • Re: "Prawo Agaty": Jak zmieniło się życie Agaty?

  Andrzej... i łzy same lecą. Rzadko kiedy finał jest tak zaskakujący, wielki szacun dla ekipy. Będzie mi brakować PA

 • Re: "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  były fatalne !A już współczesna muzyka choć świetna nie wprowadzała w nastrój epoki absolutnie. Reasumując , serial ciekawy,stworzony z zachowaniem klimatu ówczesnego Krakowa. Finał faktycznie zaskakujący ale być może realizatorzy wymyślą nowe postacie z inną obsadą i wszystko będzie lepsze. W skali 1-5 oceniam na -4.

 • Re: "Elementary": Mycroft Holmes (Rhys Ifans...

  współczesny Nowy Jork. Duży plus także za finał I sezonu - w odróżnieniu od większości seriali, ten z Elementary jest jeszcze bardziej skomplikowany i zaskakujący.

 • Zaskakujący finał

  Cóż powiedzieć. - NO BOSKI / GENIALNY !!!

 • Re: Zaskakujący finał

  I to ma być zaskakujący finał...??? To był najbardziej przewidywalny finał jaki tylko mógł być, trzeba być tępakiem żeby nie domyśleć się jak to się skończy albo oglądnąć tylko jedną serię i to co drugi odcinek. Myślałam, że czymś bardziej mnie zaskoczą. Finał co prawda fajny ale okropnie przewidywalny.

 • Re: Zaskakujący finał

  I to ma być zaskakujący finał...??? To był najbardziej przewidywalny finał jaki tylko mógł być, trzeba być tępakiem żeby nie domyśleć się jak to się skończy albo oglądnąć tylko jedną serię i to co drugi odcinek. Myślałam, że czymś bardziej mnie zaskoczą. Finał co prawda fajny ale okropnie przewidywalny. Nie wiem czy oglądałeś cały sezon ale chyba nie wypisując takie głupoty bo nikt nawet

 • Re: Zaskakujący finał

  Do września już nie mogę się doczekać. więc (nie powinnam) ale musiałam obejżeć ten fragment. NO WRESZCIE!! finał jednak zmienił wszystko. uwielbiam Hause.a. PS, do (kwasi);;oj KWASIA a jakie byś ty chciała zakończenie 6 sezonu?? Jest genialne. PA.