• Informacje na temat:

  zaskakujący finał

Artykuły na temat: zaskakujący finał
 • "Druga szansa": Zaskakujący finał i spoilery drugiego sezonu!

  - Zamiast zbawiać świat, zadbaj o siebie! - radzi Monice Lidka, ukochana siostra. Ale jak to zrobić, gdy trzeba zorganizować koncert, a rywalka wciąż coś wymyśla i knuje?

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • "Barwy szczęścia": Zaskakujący finał sądowej batalii o Maję

  Choć sąd przyzna Tomalom (Barbara Kurzaj i Bartłomiej Nowosielski) opiekę nad Mają (Lena Parol), Sabina zdecyduje się oddać córkę jej biologicznym rodzicom!

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • Agnieszka Szulim rezygnuje przez Dodę? Zaskakujący finał afery

  Odkąd Agnieszka Szulim (36 l.) prowadzi w TVN program "Na językach" o prywatnym życiu celebrytów, narobiła sobie wśród nich wielu wrogów. Choć sprawia wrażenie, jakby nie przejmowała się krytyką, niedawna awantura z Dodą zmieniła podobno jej punkt widzenia.

 • Kto zostanie nowym prezesem TVP? Nie Odorowicz...

  Dwunastu kandydatów weźmie udział w przesłuchaniach przed Radą Nadzorczą, które będą ostatnim etapem konkursu mającego wyłonić zarząd i prezesa Telewizji Polskiej - poinformowało w poniedziałek, 18 maja, Centrum informacji TVP. Do dalszego etapu konkursu nie przeszła Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF.

 • Zaskakujący koniec "Chirurgów"!

  Ona nie żartuje - poznaj szczegóły finału! Już od tygodnia widzowie śledzący losy bohaterów na bieżąco wiedzą, że lekarze przeżyją katastrofę lotniczą. No właśnie, przeżyją? Niestety, nie wszyscy(...) szans. Jej dolna część ciała zostanie zmiażdżona i uwieziona pod wrakiem samolotu. W pierwszych 20 minutach finału widzowie zobaczą umierającą Lexie, czule żegnającą się z Markiem Sloanem. Śmierć...

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • ​"O mnie się nie martw": Finał sezonu - to jawa czy sen?

  ..."O mnie się nie martw", 2 czerwca o 20:40 w TVP2! A dla niecierpliwych mamy streszczenie finału (uwaga, duże spoilery!) Marcin uczestniczy w rozprawie rozwodowej Sylwii. Po raz kolejny przekonuje się(...) zachwycony. Nie jest tylko pewna, czy Marcin zgodzi się na tak zaskakujący pomysł. Ma jednak nadzieję, że Marcin wciąż ją kocha i powie sakramentalne tak.

 • "Mam talent": Finał najsłabszy

  Zaskakująco słabo wypadła oglądalność sobotniego (26 listopada) finału programu "Mam talent". Show TVN obejrzało ledwo 3,5 mln widzów, co dało najsłabszy wynik w czwartej edycji!

Zdjęcia na temat: zaskakujący finał
Wideo na temat: zaskakujący finał
Dyskusje na temat: zaskakujący finał
 • Re: "Na dobre i na złe": Sensacja! Wielkie pojednanie Hany i Piotra!

  Zaskakujący, sensacyjny finał... Prawie popłakałam się ze śmiechy czytając to!

 • Re: "Druga szansa": Zaskakujący finał i spoilery drugiego sezonu!

  Kto ogląda ten syf? To filmy dla ludzi z niedorozwojem. Kożuchowska to uj nie aktorka.

 • Re: "Prawo Agaty": Jak zmieniło się życie Agaty?

  Andrzej... i łzy same lecą. Rzadko kiedy finał jest tak zaskakujący, wielki szacun dla ekipy. Będzie mi brakować PA

 • Re: "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  były fatalne !A już współczesna muzyka choć świetna nie wprowadzała w nastrój epoki absolutnie. Reasumując , serial ciekawy,stworzony z zachowaniem klimatu ówczesnego Krakowa. Finał faktycznie zaskakujący ale być może realizatorzy wymyślą nowe postacie z inną obsadą i wszystko będzie lepsze. W skali 1-5 oceniam na -4.

 • Re: "Elementary": Mycroft Holmes (Rhys Ifans...

  współczesny Nowy Jork. Duży plus także za finał I sezonu - w odróżnieniu od większości seriali, ten z Elementary jest jeszcze bardziej skomplikowany i zaskakujący.

 • Zaskakujący finał

  Cóż powiedzieć. - NO BOSKI / GENIALNY !!!

 • Re: Zaskakujący finał

  I to ma być zaskakujący finał...??? To był najbardziej przewidywalny finał jaki tylko mógł być, trzeba być tępakiem żeby nie domyśleć się jak to się skończy albo oglądnąć tylko jedną serię i to co drugi odcinek. Myślałam, że czymś bardziej mnie zaskoczą. Finał co prawda fajny ale okropnie przewidywalny.

 • Re: Zaskakujący finał

  I to ma być zaskakujący finał...??? To był najbardziej przewidywalny finał jaki tylko mógł być, trzeba być tępakiem żeby nie domyśleć się jak to się skończy albo oglądnąć tylko jedną serię i to co drugi odcinek. Myślałam, że czymś bardziej mnie zaskoczą. Finał co prawda fajny ale okropnie przewidywalny. Nie wiem czy oglądałeś cały sezon ale chyba nie wypisując takie głupoty bo nikt nawet

 • Re: Zaskakujący finał

  Do września już nie mogę się doczekać. więc (nie powinnam) ale musiałam obejżeć ten fragment. NO WRESZCIE!! finał jednak zmienił wszystko. uwielbiam Hause.a. PS, do (kwasi);;oj KWASIA a jakie byś ty chciała zakończenie 6 sezonu?? Jest genialne. PA.

 • Re: Zaskakujący finał

  naprawdę banalne i przewidujące zakończenie dobrego serialu ;/ przewidywalne.. krytycy wielcy buahahah