• Informacje na temat:

  zaśpiewać jedną

Artykuły na temat: zaśpiewać jedną
 • Olga Bończyk znalazła sposób, by zaśpiewać piosenki Zbigniewa Wodeckiego

  Choć Olga Bończyk (50 l.) w ostatnich latach była jedną z najbliższych przyjaciółek Zbigniewa Wodeckiego, rodzina zmarłego wokalisty nie zaprasza jej na wydarzenia upamiętniające. Jak sobie z tym radzi?

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Christina Aguilera (35 l.) nie była w stanie zaśpiewać nawet jednej piosenki!

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Edyta Górniak spotka się na jednej scenie ze swoim byłym. Będzie wydarzenie?

  Rozstali się w nieprzyjemnych okolicznościach i oboje to przeżyli. Przez lata nie utrzymywali kontaktu. Jednak już wkrótce znowu się spotkają. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", Krzysztof Antkowiak otrzymał zaproszenie do programu "Hit Hit Hurra!", w którym Edyta Górniak jest jurorką. Piosenkarz ma zaśpiewać z jednym z młodych uczestników. Za kulisami szepcze się, że z Edytą wykonają przebój...

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

 • Kasia Sobczyk: Przez perfidną plotkę usunięto ją z festiwalu!

  Miała zaśpiewać na festiwalu w Sopocie, ale zamiast niej w ostatniej chwili na scenie pojawiła się Łucja Prus. Wszystkiemu winna była... plotka.

 • Papa D. w "Hell's Kitchen"

  Papa D. obchodzi w tym roku 30-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji formacja pojawiła się w "Hell's Kitchen". Członkowie zespołu nie tylko zasiedli w restauracji. Mieli jeszcze jedno zadanie. Jakie?

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska porzuci aktorstwo dla... śpiewania?

  Kilka dni temu spełniło się jedno z największych marzeń Katarzyny Dąbrowskiej, czyli Wiki z "Na dobre i na złe". Aktorka od dawna chciała zaśpiewać na festiwalu w Opolu... - Ależ to był stres! Ale przede wszystkim wspaniała przygoda! - napisała po swoim występie w koncercie piosenek literackich i kabaretowych.

 • Nick Cave i Kylie Minogue: Pamiętacie ten duet?

  To był bez wątpienia jeden z najbardziej niespodziewanych i zaskakujących duetów w historii muzyki rozrywkowej. Jeszcze bardziej zdumiewający stał się sukces, jaki odniosła zaśpiewana przez Nicka Cave'a i Kylie Minogue piosenka "Where The Wild Roses Grow", o której w najnowszym wywiadzie dla "Telegraph" opowiada australijski wokalista.

Zdjęcia na temat: zaśpiewać jedną
Wideo na temat: zaśpiewać jedną
 • Córka Niemena śpiewa piosenki ojca! Dorównuje mu talentem?

  Natalia Niemen to jedna z trzech córek Czesława Niemena. Dziewczyna kilkanaście lat temu próbowała swych sił w muzyce, wydała nawet debiutancki album, który jednak spotkał się z dość surową krytyką. Przygnębiona Natalia postanowiła więc porzucić plany podboju rynku muzycznego. Na nowo odnalazła się w śpiewaniu religijnych piosenek, bo jak sama podkreśla, jest mocno wierząca. Parę miesięcy temu wystąpiła jednak na festiwalu w Opolu, gdzie fenomenalnie zaśpiewała wielki przebój jej taty "Dziwny...