• Informacje na temat:

  zaszczyt spotkał

Artykuły na temat: zaszczyt spotkał
 • Gazeta ujawnia kulisy spotkania Meghan i Kate. Szokujące zachowanie księżnej Sussex!

  Księżna Kate i książę William po raz pierwszy dostąpili zaszczytu spotkania się z synkiem Harry'ego i Meghan. Wizyta nie należała do najprzyjemniejszych...

 • Papież spotkał się z Angeliną Jolie

  Papież Franciszek spotkał się w czwartek z Angeliną Jolie - poinformował watykański dziennik "L'Osservatore Romano". Gwiazda Hollywood przyjechała do Watykanu na specjalnie zorganizowaną tam projekcję wyreżyserowanego przez nią filmu "Niezłomny" ("Unbroken").

 • ...i Williamem to dla niej wielki zaszczyt. Nie każdy przecież ma taką okazję, bo z książęcą parą spotykają się tylko największe osobistości" – mówi "Faktowi" znajoma aktorki.  W Biurze Prasowym Kancerlaii...

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • Kożuchowska nie spotka się z księżną Kate! "Nie dostałam zaproszenia"

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) miała brylować na przyjęciu z udziałem księżnej Kate i księcia Williama. Wiele wskazuje na to, że jednak wcale nie dostąpi tego zaszczytu...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "Dynastia": Spotkanie po latach

  Na to fani soap opery czekali od lat. 24 stycznia w Los Angeles gwiazdy serialu spotkały się z wielbicielami w trakcie konwentu "Hollywood Show". W ramach promocji imprezy kilkoro aktorów udzieliło(...) planie spotkała również Pamelę Sue Martin. - W trakcie kręcenia sceny, w której Fallon dowiaduje się o porwaniu dziecka, reżyser kazał mi rzucić się z rozpaczy na kolana. Zapytałam: to żart? Czy to...

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • Joanna Krupa zachwycona Robertem Biedroniem. Chce się z nim spotkać! Zgodzi się?

  ...postanowił on nie wpuścić do miasta cyrku, bo w jego programie pojawia się tresowanie zwierząt.  Ta decyzja spotkała się z prawdziwym zachwytem Joanny Krupy.   "Oglądam DDTVN, wywiad z prezydentem(...).  Na koniec zdobyła się na zaskakujące wyznanie.  "To byłby dla mnie zaszczyt spotkać się z panem Biedroniem".  Myślicie, że uda się jej spełnić to marzenie?

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

Zdjęcia na temat: zaszczyt spotkał
Dyskusje na temat: zaszczyt spotkał