• Informacje na temat:

  zatrzymania weroniki

Artykuły na temat: zatrzymania weroniki
 • "W rytmie serca": Antoni Pawlicki jako prokurator i były kochanek Weroniki

  Pawlicki). Okaże się, że Siedlecki miał kiedyś romans Weroniką, a teraz - czytając protokół z zatrzymania Żmudy - świetnie się bawi, poznając szczegóły policyjnej operacji z udziałem Adama i... swej...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Weronika Rosati pochwaliła się swoją letnią posiadłością! Fanki zauważyły coś jeszcze!

  Weronika Rosati (34 l.) swoją córkę Elizabeth (7 m.) postanowiła wychować w Polsce, choć maluszek przyszedł na świat w Los Angeles. To jednak nie znaczy, że aktorka zrezygnowała całkowicie z bywania w Stanach Zjednoczonych. Teraz spędza tam z córeczką wakacje.

 • Kto zagra Weronikę Marczuk?

  Weronika Marczuk, producentka filmowa, prawniczka, aktorka, była jurorka telewizyjnego show "You Can Dance" i uczestniczka "Tańca z gwiazdami", zamierza nakręcić film o swym zatrzymaniu przez CBA w związku z podejrzeniami o korupcję.

 • Weronika Rosati nie powinna się teraz denerwować! Jednak nie jest idealnie

  Partner Weroniki Rosati (33 l.), z którym jest obecnie w ciąży, nie może z racji rodzinnych zobowiązań ofiarować jej ani obrączki, ani tyle czasu, ile by chciała. Czy to jest przyczyną napięć w ich związku?

 • Jurorka "YCD" zatrzymana!

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Weronikę M.-P., b. żonę znanego aktora i jurorkę programu "You Can Dance" emitowanego przez telewizję TVN - potwierdził rzecznik biura Temistokles Brodowski.

 • Weronika Marczuk żąda 100 tysięcy odszkodowania!

  ...zarzutów nie został potwierdzony i sąd odmówił jej zatrzymania. Marczuk opisała całą sprawę w książce "Chcę być jak agent". Teraz głośna sprawa wraca, gdyż w sądzie okręgowym w Warszawie ruszył właśnie...

 • Weronika Marczuk bez zarzutów

  Prokuratura oczyszcza z zarzutów płatnej protekcji Weronikę Marczuk. Jak ustalili nieoficjalnie reporterzy śledczy RMF FM, jeszcze w tym tygodniu prokuratorzy umorzą sprawę rzekomej łapówki, którą celebrytka miała wziąć od podstawionego agenta CBA.

 • "Na Wspólnej": Weronika zastraszana przez ludzi Solskiego!

  Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w dzisiejszym odcinku?

 • Tabloid musi przeprosić Weronikę Marczuk

  "Super Express" ma przeprosić Weronikę Marczuk i zapłacić jej 50 tys. zł za obraźliwe informacje w sprawie jej zatrzymania przez CBA w 2009 r. - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

Zdjęcia na temat: zatrzymania weroniki
Wideo na temat: zatrzymania weroniki
 • Książkiewicz o chirurgu gwiazd: Bardzo ludziom pomaga!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na premierę książki "Zatrzymać Czas" autorstwa lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdzia. - Ja reprezentuję naturalną medycynę estetyczną - powiedział autor. - Wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna również - dodała aktorka Renata Dancewicz. - To jest człowiek, który bardzo ludziom pomaga - podkreśliła aktorka Weronika Książkiewicz. Czy model Rafał Maślak poddał się jakiemuś zabiegowi w klinice Gojdzia? (Dzień Dorby TVN/x-news)