• Informacje na temat:

  zawodowe artystów

Artykuły na temat: zawodowe artystów
 • Wojciech Młynarski: Najgorsze minęło. Artystę czeka długa rehabilitacja!

  Przed każdym nagraniem programu "Świat się kręci" Agata Młynarska (50 l.) nie mówiła o niczym innym, jak tylko o chorym ojcu, autorze tekstów piosenek...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Adam Kraśko: Zawodowo widzę się w show-biznesie!

  Adam Kraśko (43 l.), najsłynniejszy rolnik w Polsce, po zakończeniu przygody z "Celebrity Splash" planuje karierę muzyczną. Jak się czuje, gdy media nazywają go "gwiazdą"?

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • "Służby specjalne": Janusz Chabior lubi pracować z pokręconymi artystami

  .... Janusz Chabior wciąż bardzo lubi pracować z młodymi artystami, którzy znajdują się dopiero na początku swej zawodowej drogi. Ma swoim dorobku wiele ról w etiudach studenckich. Przyjmuje je chętnie pod...

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska w musicalu o Janie Pawle II

  Gwiazda spełnia kolejne zawodowe marzenie. Zagra w musicalu "Karol" opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Tancerka wciela się w postać wieloletniej przyjaciółki papieża Danuty Michałowskiej. Twierdzi, że spełnia się zawodowo, pracując z grupą tak wspaniałych artystów jak Jacek Kawalec, Anna Wyszkoni czy Piotr Cugowski.

 • Antoni Królikowski chce zająć się reżyserią filmów

  Antoni Królikowski nie porzuci filmu dla kariery telewizyjnej. Aktor przyznaje, że obecne obowiązki zawodowe jako gospodarza telewizyjnego show "SuperSTARcie" dają mu dużo satysfakcji, ale to film jest jego przyszłością. Chciałby też wrócić do reżyserii, ale brak mu czasu na własny projekt filmowy.

 • Nie chcą polskich artystów w USA?!

  ...muzyków, "to skandal, że muszą oni przechodzić upokarzające procedury, wypełniać jakieś wnioski wizowe ze szczegółowymi informacjami z życia zawodowego i prywatnego, przechodzić jakieś weryfikacje(...) artystów amerykańskich w Polsce! Grają koncerty przyjeżdżając do Polski z tabunem stylistów, baletów, managamentów i nikt nie protestuje! My często pozbawiani jesteśmy możliwości grania koncertów...

 • Omenaa Mensah: Wiem o kogo chodzi

  Twierdzenie, że w mediach robi się karierę przez łóżko, jest kompletną bzdurą - twierdzi Omenaa Mensah. Jednocześnie przyznaje, że wie, kto jest opisanym w czasopiśmie "Wprost" dziennikarzem, który molestował podwładne. Prezenterka ma nadzieję, że opisana przez tygodnik sytuacja była jednorazowym zdarzeniem, a molestowana dziennikarka znalazła nową pracę i ułożyła sobie życie zawodowe.

Zdjęcia na temat: zawodowe artystów
Wideo na temat: zawodowe artystów
 • Agnieszka Kaczorowska w musicalu „Karol”

  Gwiazda spełnia kolejne zawodowe marzenie. Zagra w musicalu „Karol” opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Tancerka wciela się w postać wieloletniej przyjaciółki papieża Danuty Michałowskiej. Twierdzi, że spełnia się zawodowo, pracując z grupą tak wspaniałych artystów jak Jacek Kawalec, Anna Wyszkoni czy Piotr Cugowski.

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  Michał Żebrowski był u szczytu popularności, gdy zdecydował się dołączyć do obsady serialu „Na dobre i na złe”. Miał wówczas na koncie role w takich kinowych hitach jak „Ogniem i mieczem”, „Kto nigdy nie żył...”, „Pręgi”, oraz „Pan Tadeusz”. W postać profesora Andrzeja Falkowicza, chirurga ze szpitala w Leśnej Górze, aktor po raz pierwszy wcielił się w 2011 roku, choć wcześniej wielokrotnie zapowiadał, że nie zagra w serialu telewizyjnym. – Trudno było wymagać od chłopaka, który spędzał w...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

Dyskusje na temat: zawodowe artystów
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  najgorsze ze tych pozal sie boZe artystów stac na wszystko to na co przecietnego Polaka po 40 latach pracy i odprowadzenia składek do zus od kazdej złotówki - nigdy nie bedzie stac ale uczciwy Polak nie płacze ze po przejsciu na emeryture nie stac go nA CHLEB TAK JAK WŁASNIE CI WIELCY ARTYSCI OSZUKUJACY NA PODATKACH PANSTWO PRZEZ CAŁE SWE ZAWODOWE ZYCIE- WSTYD DO ENTEJ POTĘGI

 • Re: Kamińska: Nie chcą jej w serialu

  . .Oglądając wypociny tych pseudo artystów nie wszyscy są zadowoleni,zadowoleni są ci co liczą że im też się uda, tak bez nauki osiągnąc sukces niby za sam talent ,ale w życiu zazwyczaj jest inaczej najpierw trzeba się nauczyć, następnie całe życie udoskonala się wiedzę oraz zdobywa doświadczenie zawodowe.,takie seriale tylko deprawują młodych , w tych czasach sam talent to dużo za mało i dla mnie