• Informacje na temat:

  zawodowe plany

Artykuły na temat: zawodowe plany
 • "Klan": Plany zawodowe Agnieszki Kaczorowskiej

  Ma za sobą zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami” i debiut w roli prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie. Przed Agnieszką kolejne plany zawodowe, ale najpierw odpocznie w Portugalii, a potem nad polskim morzem.

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • Jerzy Trela odrzuca propozycje zawodowe. Wszystko przez chorobę

  Plany zawodowe Jerzego Treli (75 l.) stanęły pod znakiem zapytania. Po raz kolejny aktor musi mierzyć się z chorobą.

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Katarzyna Figura: Sąd zniweczył plany jej męża!

  Włosy w odcieniu platynowego blondu, śnieżnobiały uśmiech, wyrazisty makijaż, do tego seksowny dekolt i krótka spódniczka. Tak prowokacyjnie wystylizowanej Katarzyny Figury (55 l.) dawno nie widzieliśmy na warszawskich salonach. Na pokazie jednej z marek gwiazda przyciągała spojrzenia wszystkich. Patrząc na nią wielu sądziło, że aktorkę uskrzydliły atrakcyjne propozycje zawodowe. Jednak tylko...

 • Klaudia Halejcio leci na Dominikanę

  Klaudia Halejcio przyznaje, że po intensywnym sezonie zawodowym potrzebuje czasu na zregenerowanie sił, pełny luz i odpoczynek. Trudno jest jej jednak z dużym wyprzedzeniem planować urlop za granicą, bo często w ostatniej chwili dochodzą nowe obowiązki i musi rezygnować z wyjazdu. Aktorka ma jednak nadzieję, że najbliższe wakacyjne plany dojdą do skutku

 • Kamilla Baar: Plany zawodowe? Żyć i grać!

  ...i w związku z tym, jaką jestem i jaką pragnę być aktorką. Jakie ma pani plany zawodowe? - Żyć i grać. W takiej kolejności. Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zdecydowali się na "zawodowy rozwód"

  Ostatnie plany uniezależnienia się od męża zakończyły się katastrofą... Czy tym razem będzie inaczej? Jak czytamy w tygodniku „Świat i Ludzie”, Natasza Urbańska (39 l.) i Janusz Józefowicz (57 l.) mieli zdecydować się na zawodowy rozwód.

 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

Zdjęcia na temat: zawodowe plany
Wideo na temat: zawodowe plany
 • Dorota Wellman: Mam nowe plany zawodowe. Nieźle wszystkich zaskoczę

  Dziennikarka popiera decyzję o zakończeniu emisji „Miasta kobiet”. Jej zdaniem formuła programu wyczerpała się w ciągu minionych jedenastu lat. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów. Zapewnia też, że wraz z końcem programu nie kończy się jej przyjaźń z Pauliną Młynarską. Mimo dużej popularności wśród widzów po jedenastu latach talk-show „Miasto kobiet” zniknął

 • Ola Woźniak poszła na kolejne studia! "Wiążę z tym swoje plany"

  Znana z serialu "13 posterunek" Ola Woźniak zdecydowała się na nową drogę zawodową. Rozpoczęła studia psychologiczne i wiąże z nimi poważne plany. Twierdzi, że sama nie zdawała sobie sprawy z tego, jak duże perspektywy zawodowe daje tego typu wykształcenie. Na wybór specjalizacji gwiazda ma dwa lata – twierdzi, że interesuje ją zwłaszcza psychologia kliniczna i psychologia marketingu.

 • Kaja Paschalska: Moje plany to teraz muzyka

  Gwiazda nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku. Wokalistka twierdzi, że muzyka jest obecnie jej zawodowym priorytetem.

Dyskusje na temat: zawodowe plany